niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Rogów: Jest nowe boisko, będzie i piknik

Rogów: Jest nowe boisko, będzie i piknik
 

Nadeszły wakacje, na dobre wystartował sezon urlopowy. W zeszłym roku udaną letnią imprezą był Piknik Rodzinny w Rogowie, więc przedsięwzięcie powraca już w najbliższy weekend. Wydarzeniu towarzyszyć będzie uroczyste oddanie do użytku nowego boiska. Smakołyki, dmuchańce, przejażdżki bryczką - tego nie można przegapić. 

Piknik odbędzie się w sobotę 2 lipca, w godzinach popołudniowych. Od godz. 15:00 na wszystkich zainteresowanych mieszkańców Rogowa, którzy zjawią na terenie przy tamtejszej świetlicy wiejskiej, czekać będą różnorodne atrakcje. Szczególnie uradowane będą dzieci, gdyż będą mogły brać udział w grach i zabawach, czy też wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach. Będzie tez okazja podziwiać policyjny radiowóz czy sprzęt dzielnych strażaków. O to, by najmłodsi nie nudzili się ani przez moment, zadbają też profesjonalni animatorzy. Nikt też nie będzie myślał o uciekaniu do domu na podwieczorek, ponieważ zapewniono suty poczęstunek. Organizatorzy z radnym Krzysztofem Dygasem i sołtysem Wojciechem Nowakowskim na czele dołożyli starań, by dobrego jedzenia nie zabrakło.

reklama

Mieszkańców Rogowa na Piknik Rodzinny zapraszają radny, sołtys i Rada Sołecka Rogowa.

AW

Podobne artykuły

Piknik Szczepienny w Chylinie. Będą atrakcje...

Piknik Szczepienny w Chylinie. Będą atrakcje dla...

16 wrz.
Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze...

Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze...

16 wrz.
Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się...

Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się dzieci,...

13 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama