sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Przemysław Przybyłowicz z OSP Tuliszków w plebiscycie na Głosu Wielkopolskiego

Przemysław Przybyłowicz z OSP Tuliszków w plebiscycie na Głosu Wielkopolskiego - Foto: gloswielkopolski.pl / Przemysław Przybyłowicz
Foto: gloswielkopolski.pl / Przemysław Przybyłowicz 

Strażacy ochotnicy z licznych jednostek ochotniczych straży pożarnych gmin z województwa wielkopolskiego, biorą udział w plebiscycie portalu „Głosu Wielkopolskiego” na Najpopularniejszego Strażaka Ochotnika. Przemysław Przybyłowicz z OSP Tuliszków liczy na Wasze głosy.

Od najmłodszych lat jest wielkim miłośnikiem straży pożarnej. Pragnął iść w ślady dziadka oraz ojca, którzy również byli strażakami. Przygodę ze strażą rozpoczął w 2006 roku reprezentując jednostkę OSP Tuliszków w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych OSP oraz wspierając w przygotowaniach do jubileuszu 100-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuliszkowie. Od 2008 brał udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych i uczestniczył w ćwiczeniach bojowych. Do tej pory ukończył wiele kursów i nabył sporego doświadczenia w działaniach ratowniczo-gaśniczych.

reklama

Jak głosować na Przemka?
Wyślij SMS o treści: OSP.40 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z Vat). Dziennie możesz oddać nieograniczoną liczbę głosów. Aktualizacja wyników następuje w ciągu 1 minuty.

go

Podobne artykuły

Wideo: Wypadek pod Wymysłowem. Dwie osoby...

Wideo: Wypadek pod Wymysłowem. Dwie osoby zabrane...

19 mrz.
Pożar samochodu dostawczego w Zadwornej....

Pożar samochodu dostawczego w Zadwornej. Strażacy z...

11-12-2020
Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali...

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali życie...

22-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama