Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 52% !!! POMAGAMY !!!

sobota 30 maja 2020

Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

reklama

Koniec ronda z "klocków lego". Plastik zniknie w 2017

Koniec ronda z
 

Osoby, które razi forma tymczasowego ronda u zbiegu placu Sienkiewicza i ulic Uniejowskiej i Dobrskiej, ucieszy zapewne wiadomość, którą usłyszeli uczestnicy sesji Rady Powiatu Tureckiego w poniedziałek 17 października. Starosta Seńko wskazał, iż władze miejskie i powiatowe doszły do porozumienia, dzięki czemu rondo stanie się w końcu prawdziwym rondem, a nie plastikowym tworem.

Stosowne porozumienie zostało podpisane przez starostę, wicestarostę oraz burmistrza Turku. – Doszliśmy do porozumienia w sprawie przebudowy tego tak zwanego ronda plastikowego. Porozumienie zostało podpisane. Zakres rzeczowy został ustalony. Powiat turecki wykonuje część przebudowy infrastruktury drogowej. Miasto Turek zajmie się przebudową swojej infrastruktury sanitarnej i deszczowej. Oni przebudują w ramach swojego zadania swoją infrastrukturę – powiedział Mariusz Seńko.

reklama

Mariusz Seńko wyjaśnił, że Gmina Miejska Turek ma zrealizować swoją część prac do drugiego kwartału 2017 roku. Później powiat zajmie się stworzeniem naziemnej infrastruktury.

AW

Podobne artykuły

XXII sesja Rady Miasta. Radni pracowali w...

XXII sesja Rady Miasta. Radni pracowali w trybie...

28 maj.
XVII Sesja Rady Gminy Przykona mimo pandemii...

XVII Sesja Rady Gminy Przykona mimo pandemii...

6 maj.
Pandemia nie sparaliżowała Rady Gminy Malanów

Pandemia nie sparaliżowała Rady Gminy Malanów

4 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama