środa 23 października 2019

Edwarda, Marleny, Seweryna

reklama
Wzorek

Koniec ronda z "klocków lego". Plastik zniknie w 2017

Koniec ronda z
 

Osoby, które razi forma tymczasowego ronda u zbiegu placu Sienkiewicza i ulic Uniejowskiej i Dobrskiej, ucieszy zapewne wiadomość, którą usłyszeli uczestnicy sesji Rady Powiatu Tureckiego w poniedziałek 17 października. Starosta Seńko wskazał, iż władze miejskie i powiatowe doszły do porozumienia, dzięki czemu rondo stanie się w końcu prawdziwym rondem, a nie plastikowym tworem.

Stosowne porozumienie zostało podpisane przez starostę, wicestarostę oraz burmistrza Turku. – Doszliśmy do porozumienia w sprawie przebudowy tego tak zwanego ronda plastikowego. Porozumienie zostało podpisane. Zakres rzeczowy został ustalony. Powiat turecki wykonuje część przebudowy infrastruktury drogowej. Miasto Turek zajmie się przebudową swojej infrastruktury sanitarnej i deszczowej. Oni przebudują w ramach swojego zadania swoją infrastrukturę – powiedział Mariusz Seńko.

reklama

Mariusz Seńko wyjaśnił, że Gmina Miejska Turek ma zrealizować swoją część prac do drugiego kwartału 2017 roku. Później powiat zajmie się stworzeniem naziemnej infrastruktury.

AW

Podobne artykuły

XIII Sesji Rady Gminy Władysławów

XIII Sesji Rady Gminy Władysławów

9 paźd.
Dramatyczna sytuacja finansowa szpitala. Dług...

Dramatyczna sytuacja finansowa szpitala. Dług rośnie...

12 wrz.
Przyjęto uchwałę dotyczącą usuwania azbestu.

Przyjęto uchwałę dotyczącą usuwania azbestu.

30 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama