niedziela 27 listopada 2022

Franciszka, Kseni, Maksymiliana

3°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zadworna chce chodnika. Radna Szczap także

Zadworna chce chodnika. Radna Szczap także
 

W naszym powiecie pojawia się coraz więcej oczekiwań, dotyczących inwestycji w drogi, chodniki i inną infrastrukturę. Na takie działania liczy teraz Zadworna w gminie Tuliszków. Mówiła o tym podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Katarzyna Szczap.

Radna w październiku złożyła w imieniu mieszkańców Zadwornej wniosek do Zarządu Powiatu. – Chodzi o budowę chodnika. Potrzeba jego budowy przy drodze powiatowej na Zadwornej wynika z bardzo dużego natężenia ruchu, co stwarza niebezpieczeństwo dla mieszkańców. Przy tej drodze zatrzymują się również autobusy, które zabierają dzieci dojeżdżające do Zespołu Szkół w Tuliszkowie. Proszę o ujecie budowy chodnika w planach inwestycyjnych powiatu prosząc o informację, czy Zarząd rozważy budowę chodnika w najbliższym okresie.

reklama

Starosta Mariusz Seńko zapowiedział, że Zarząd Powiatu zapozna się z wnioskiem i wtedy, po szerokiej analizie, podejmie decyzję co do możliwości wykonania chodnika.

AW

Podobne artykuły

Tuliszków. Nowy plac zabaw ucieszy najmłodszych...

Tuliszków. Nowy plac zabaw ucieszy najmłodszych...

25 list.
Mistrzostwo świata w samym sercu Turku. Nowa...

Mistrzostwo świata w samym sercu Turku. Nowa bieżnia...

12 list.
Wideo: Remontu doglądają seniorzy. Jacek...

Wideo: Remontu doglądają seniorzy. Jacek Bogusławski...

8 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama