czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Witold Wojciechowski z wyróżnieniem

Witold Wojciechowski z wyróżnieniem - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Witold Wojciechowski, krajoznawca, pasjonat i nauczyciel geografii w I Liceum Ogólnokształcącym, został wyróżniony w konkursie Wielkopolski Nauczyciel Roku.

W ubiegły piątek, 21 października w Akademii Muzycznej w Poznaniu odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej, podczas których powiat turecki reprezentował Starosta Turecki Mariusz Seńko. W trakcie uroczystej gali, zgromadzeni poznali laureatów konkursów organizowanych przez Urząd Marszałkowski - "Wielkopolskiej Szkoły Roku" oraz "Wielkopolskiego Nauczyciela Roku".

reklama

Celem konkursu było wyróżnienie nauczycieli cechujących się entuzjazmem i pasją w pracy, kształcących dzieci i młodzież w duchu odpowiedzialności i patriotyzmu, stanowiących wsparcie dla rozwoju pasji i talentów i cieszących się dużym autorytetem. Nagrodzeni zostali uhonorowani statuetką i nagrodą finansową.

Wśród wyróżnionych nauczycieli znalazł się Witold Wojciechowski - nauczyciel geografii w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku.

źródło: Starostwo Powiatowe w Turku / powiat.turek.pl

Podobne artykuły

Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło...

Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło 572...

8 czerw.
Wideo: Szkoły średnie zapraszają ósmoklasistów....

Wideo: Szkoły średnie zapraszają ósmoklasistów....

5 czerw.
Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama