Mecz: Tulisia Tuliszków vs. MGKS Tur 1921 Turek | 23.09 17:00 | Stadion w Tuliszkowie

piątek 21 września 2018

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Czuwanie na Wzgórzu Przemienienia z o. Montfortem

Czuwanie na Wzgórzu Przemienienia z o. Montfortem
 

W dniach 9-11 listopada br. na Galewskim Wzgórzu Przemienienia gościła Wspólnota Dwóch Serc Miłości Jezusa i Maryi. Jest to Wspólnota która szerzy kult Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi.

Spotkanie z ojcem Montfortem i Wspólnotą rozpoczęliśmy 9 listopada o godzinie 23.30 od modlitwy różańcowej. Następnie odbyła się Msza Święta, której przewodniczył i wygłosił kazanie o. Montfort. Wspólne czuwanie skończyło się około 4.30 – 10 listopada. Również 10 listopada o godzinie 15.00 odbyła się Msza Święta, na której o. Montfort wraz ze swoją Wspólnotą modlili się w intencji parafian, pątników i pielgrzymów odwiedzających nasze Sanktuarium. Wieczorem z 10 na 11 listopada odbyło się ostatnie nocne czuwanie z o. Montfortem. Natomiast zakończeniem całej wizyty była Msza Święta odprawiona 11 listopada o godzinie 9.00.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Gm. Brudzew: Motocyklista poturbował się w Galewie

Gm. Brudzew: Motocyklista poturbował się w Galewie

15 sierp.
167. pielgrzymka z Turku do Galewa

167. pielgrzymka z Turku do Galewa

6 sierp.
Weź udział w XV Integracyjnym Rajdzie...

Weź udział w XV Integracyjnym Rajdzie Turystycznym...

22 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama