niedziela 21 lipca 2019

Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

reklama

Czuwanie na Wzgórzu Przemienienia z o. Montfortem

Czuwanie na Wzgórzu Przemienienia z o. Montfortem
 

W dniach 9-11 listopada br. na Galewskim Wzgórzu Przemienienia gościła Wspólnota Dwóch Serc Miłości Jezusa i Maryi. Jest to Wspólnota która szerzy kult Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi.

Spotkanie z ojcem Montfortem i Wspólnotą rozpoczęliśmy 9 listopada o godzinie 23.30 od modlitwy różańcowej. Następnie odbyła się Msza Święta, której przewodniczył i wygłosił kazanie o. Montfort. Wspólne czuwanie skończyło się około 4.30 – 10 listopada. Również 10 listopada o godzinie 15.00 odbyła się Msza Święta, na której o. Montfort wraz ze swoją Wspólnotą modlili się w intencji parafian, pątników i pielgrzymów odwiedzających nasze Sanktuarium. Wieczorem z 10 na 11 listopada odbyło się ostatnie nocne czuwanie z o. Montfortem. Natomiast zakończeniem całej wizyty była Msza Święta odprawiona 11 listopada o godzinie 9.00.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Janów obronił tytuł najlepszej drużyny...

Janów obronił tytuł najlepszej drużyny strażackiej w...

7 lip.
Obrzębin: Pomódl się o uzdrowienie

Obrzębin: Pomódl się o uzdrowienie

25-09-2018
Gm. Brudzew: Motocyklista poturbował się w Galewie

Gm. Brudzew: Motocyklista poturbował się w Galewie

15-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama