sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Prognoza pogody dla Władysławowa

Prognoza pogody dla Władysławowa
 

Uczniowie klasy 2c gimnazjum zajęli się prognozowaniem pogody dla naszej miejscowości . Może ktoś powiedzieć, że to nic nowego, że prognozy wyświetlają się nawet w naszych telefonach i na różnych portalach oraz pojawiają się w telewizji. Prognoza przygotowana przez uczniów jest prognozą dokładną tylko dla naszej miejscowości – Władysławów, nie dla Turku, Konina czy Poznania - jak to często się podaje. Jest to tylko nasza wyjątkowa prognoza pogody.

Przedstawiana jest o trzech porach dnia. Podawana jest przewidywana temperatura oraz stan zachmurzenia, rodzaj opadów. Dane do prognozy czerpane są z analizy dość skomplikowanych wykresów udostępnianych przez Uniwersytet Warszawski.

reklama

Uczniowie muszą pełnić dyżury systematycznie, analizować dane i uzupełniać prezentowana na korytarzu szkolnym gazetkę z prognozą. Sprawdzalność tej prognozy jest bardzo duża .

Więc jeśli planujecie spacery zabawy mecze i inne działania na świeżym powietrzu spójrzcie na naszą prognozę.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Piknik Szczepienny w Chylinie. Będą atrakcje...

Piknik Szczepienny w Chylinie. Będą atrakcje dla...

16 wrz.
Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych...

Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych uczniów...

12 wrz.
Gmina Władysławów wśród liderów szczepień w...

Gmina Władysławów wśród liderów szczepień w powiecie...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama