sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Wyszyna: Przedszkolaki potrzebują głosów internautów

Wyszyna: Przedszkolaki potrzebują głosów internautów
 

Przedszkolaki z Wyszyny biorą udział w Konkursie Ekologicznym Buliba.pl „BAW SIĘ ZDROWO”.

Głosowanie na prace konkursowe rozpoczęło się 24 listopada 2016 o godzinie 12:00 i będzie trwało do godziny 22:00 dnia 28 listopada 2016. Na pracę konkursowe może głosować każda osoba, będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl.

reklama

Głosowanie odbywa się w każdy dzień od godziny 7:00 do 22:00. Aby mieć szanse na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubioną pracę konkursową. Każdego dnia jedna osoba może oddać 3 głosy na 3 różne prace. Im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną. Do wygrania 127 wspaniałych nagród dla głosujących.

Szczegóły dotyczące głosowania znajdują się w Regulaminie Konkursu. Uczestnictwo w konkursie poprzez udział w głosowaniu jest jednoznaczne z akceptacją Zasad i Regulaminu Konkursu. Rejestracja dla głosujących odbywa się na stronie konkursowej w zakładce ,,Dla Głosujących” oraz na stronie Buliba.pl w zakładce „Logowanie”.

Rejestracja na stronie możliwa będzie od dnia 23 Listopada 2016.

reklama

Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres e –mail konkurs@buliba.pl lub przesyłać poprzez formularz kontaktowy

BARDZO O GŁOSY PROSIMY

MY PRZEDSZKOLAKI Z WYSZYNY

GŁOSUJ NA PRZEDSZKOLE W WYSZYNIE WE WŁADYSŁAWÓW GMINIE

DZIĘKUJEMY

Podobne artykuły

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

27 lip.
Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama