wtorek 15 czerwca 2021

Jolanty, Lotara, Wita

21°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Stypendia Wójta wręczone!

Stypendia Wójta wręczone!
 

W dniu 28 listopada 2016 r. w naszej Gminie miało miejsce ważne wydarzenie. Ważne szczególne dla dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół z terenu gminy Władysławów.

„Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie” - Paulo Coelho.

reklama

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2015/2016 – otrzymali stypendia Wójta Gminy Władysławów za wybitne osiągnięcia w nauce. Uroczystość ich wręczenia odbyła się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Władysławów w obecności Rodziców i nauczycieli nagrodzonych uczniów. Stypendia wręczył z-ca wójta Piotr Szewczyński.

Przyznano 16 stypendiów. Uczniowie poza wysokimi wynikami w nauce musieli legitymować się dodatkowymi osiągnięciami na szczeblu ponadgminnym. Stypendia wypłacane będą przez okres 10 miesięcy w kwocie po 60,00 zł miesięcznie.

Stypendia otrzymali: Alicja Knychalska, Grzegorz Sobczak, Joanna Knebel, Marta Kałuża, Martyna Kinga Napierała, Piotr Loch, Rafał Berliński, Weronika Darul, Weronika Grzelak, Agata Sobczak, Aleksandra Grabarczyk, Anna Knebel, Anna Piekarska, Dagmara Borowiak, Karolina Darul i Patrycja Cichocka.

reklama

Wszystkim dopisywał dobry humor, a z-ca wójta Piotr Szewczyński nie szczędził nikomu pochwał kierując w stronę młodych ludzi słowa głębokiego szacunku i uznania. Gratulował stypendystom tak wysokich wyników i osiągnięć oraz życzył powodzenia na dalszej ścieżce edukacyjnej!

Elżbieta Marciniak

materiał prasowy

Podobne artykuły

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W...

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W akcji 10...

z wczoraj
Udany Festiwal Biegowy we Władysławowie. Było...

Udany Festiwal Biegowy we Władysławowie. Było...

6 czerw.
Strażacy ćwiczyli gaszenie pożarów na terenach...

Strażacy ćwiczyli gaszenie pożarów na terenach leśnych

1 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama