czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Stypendia Wójta wręczone!

Stypendia Wójta wręczone!
 

W dniu 28 listopada 2016 r. w naszej Gminie miało miejsce ważne wydarzenie. Ważne szczególne dla dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół z terenu gminy Władysławów.

„Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie” - Paulo Coelho.

reklama

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2015/2016 – otrzymali stypendia Wójta Gminy Władysławów za wybitne osiągnięcia w nauce. Uroczystość ich wręczenia odbyła się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Władysławów w obecności Rodziców i nauczycieli nagrodzonych uczniów. Stypendia wręczył z-ca wójta Piotr Szewczyński.

Przyznano 16 stypendiów. Uczniowie poza wysokimi wynikami w nauce musieli legitymować się dodatkowymi osiągnięciami na szczeblu ponadgminnym. Stypendia wypłacane będą przez okres 10 miesięcy w kwocie po 60,00 zł miesięcznie.

Stypendia otrzymali: Alicja Knychalska, Grzegorz Sobczak, Joanna Knebel, Marta Kałuża, Martyna Kinga Napierała, Piotr Loch, Rafał Berliński, Weronika Darul, Weronika Grzelak, Agata Sobczak, Aleksandra Grabarczyk, Anna Knebel, Anna Piekarska, Dagmara Borowiak, Karolina Darul i Patrycja Cichocka.

reklama

Wszystkim dopisywał dobry humor, a z-ca wójta Piotr Szewczyński nie szczędził nikomu pochwał kierując w stronę młodych ludzi słowa głębokiego szacunku i uznania. Gratulował stypendystom tak wysokich wyników i osiągnięć oraz życzył powodzenia na dalszej ścieżce edukacyjnej!

Elżbieta Marciniak

materiał prasowy

Podobne artykuły

VIII Zawody Strzeleckie Radnych i Sołtysów w...

VIII Zawody Strzeleckie Radnych i Sołtysów w...

22 lip.
Nowy chodnik dla mieszkańców gminy Władysławów...

Nowy chodnik dla mieszkańców gminy Władysławów już...

15 lip.
Ksiądz prał. ppłk. Krzysztof Karpiński...

Ksiądz prał. ppłk. Krzysztof Karpiński proboszczem...

12 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama