czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Tuliszków: Mikołajkowe niespodzianki z Forum Kobiet

Tuliszków: Mikołajkowe niespodzianki z Forum Kobiet
 

W sobotę 10 grudnia Sala Bankietowa p. Manickich w Tuliszkowie stała się magicznym miejscem, pełnym niespodzianek. Stowarzyszenia Forum Kobiet po raz kolejny zorganizowało integracyjne Mikołajki, na które zaproszono dzieci cierpiące na różne schorzenia i ich rodzeństwo.

Gości powitali przewodnicząca Jolanta Cicha i burmistrz Grzegorz Ciesielski, którzy wspólnie życzyli uczestnikom miłych i ciekawych przeżyć oraz pełnych miłości i rodzinnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Podczas kilku godzinnej zabawy, gdzie o atrakcje zadbali animatorzy z pracowni artystycznej Meduza, dzieci wspólnie z paniami z Forum Kobiet, rodzicami oraz wolontariuszami z Gimnazjum w Grzymiszewie i Tuliszkowie w świątecznej scenerii spędzały ciekawie i bardzo kreatywnie czas. Były bajkowe postacie, clown, elf, śnieżynka i oczywiście św. Mikołaj, który każdemu dziecku wręczył torbę ze słodkościami oraz pluszowego misia. Dzieci mogły również własnoręcznie ozdobić bombki i pierniczki, zrobić kartkę lub dekorację świąteczną oraz zbudować roboty z klocków, które poruszały się i świeciły. Dzieci zjadły również ciepły obiad, a na rodziców czekała kawa i rogale kasztelańskie.

reklama

Stowarzyszenie Forum Kobiet dziękuje sponsorom, Urzędowi Gminy i Miasta Tuliszków za otrzymaną dotację oraz panu Jarkowi Durkiewiczowi, za oprawę nagłośnieniową i życzy wszystkim Radosnych i Spokojnych Świat.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Śmiertelne potrącenie rowerzystki  pod Tuliszkowem

Śmiertelne potrącenie rowerzystki pod Tuliszkowem

z dzisiaj
Wypadek motocykla pod Grzymiszewem. Pasażerka...

Wypadek motocykla pod Grzymiszewem. Pasażerka...

22 lip.
Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

17 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama