poniedziałek 20 stycznia 2020

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

Adam i Jakub wyśpiewali nagrody

Adam i Jakub wyśpiewali nagrody
 

14 grudnia 2016r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Koninie odbył się VI Międzyszkolny Festiwal Angielskich Kolęd i Piosenek Świątecznych ENGLISH CHRISTMAS SONGS FESTIVAL pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Konina Pana Józefa Nowickiego.

Inspiracją do zorganizowania festiwalu były święta Bożego Narodzenia. Celem festiwalu było kultywowanie tradycji świątecznych, motywowanie dzieci do nauki języka obcego oraz wzbudzanie w nich otwartości na inne kultury.

reklama

W tegorocznej edycji festiwalu wzięło udział ponad 90 uczniów z 20 szkół Konina i okolic. Uczniowie występowali w dwóch kategoriach: solista i zespół. Szkołę Podstawową w Przykonie reprezentowali: Paulina Antas, Gabriela Rychlik, Julia Grzelak, Jakub Skopiński i Adam Trzmielewski.

W kategorii solista nagrodę otrzymał Adam Trzmielewski za piosenkę „Wonderful dream” a wyróżnienie Jakub Skopiński za „Merry Christmas Everyone”.

Podziękowania otrzymali również nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursu: p. Agnieszka Rakiewicz, p. Marta Ilkowska - Nowak, p. Łukasz Trzepocz oraz p. Janusz Kujawa.

reklama

Festiwal nie tylko integrował społeczność uczniowską ze środowiskiem lokalnym, ale również był doskonałą okazją do promowania umiejętności wokalno – językowych uczniów.

Zwycięzcom gratulujemy

materiał prasowy

Podobne artykuły

"Czas spokoju, czas radości, czas nadziei i...

1 st.
To był koncert pełen świątecznej magii!

To był koncert pełen świątecznej magii!

15-12-2019
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Turku...

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Turku po raz...

04-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama