czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Wspólne ubieranie choinki w Chylinie

Wspólne ubieranie choinki w Chylinie
 

Czwarta niedziela Adwentu  w Chylinie tradycyjnie była dniem wspólnego ubierania choinki przed remizą OSP. We wspólnym spotkaniu przy strojeniu drzewka bożonarodzeniowego brały udział dzieci z rodzicami a w trudnych sytuacjach pomagali strażacy. 

Ozdoby na choinkę były wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej oraz przyniesione przez dzieci przybyłe na wspólną zabawę.  W pobliżu choinki płonęło ognisko, przy którym można było ogrzać zmarznięte noski oraz ręce. Kolejną atrakcją była możliwość zapoznania się naszych milusińskich z samochodem strażackim i jego bogatym wyposażeniem.

reklama

Dla wszystkich uczestników organizator tego przedsięwzięcia Ochotnicza Straż Pożarna przygotowała słodki poczęstunek oraz ciepłe napoje, które cieszyły się powodzeniem. Przez cały czas trwania spotkania z głośników płynęły dźwięki tradycyjnych kolęd. 

Ochotnicza Straż Pożarna w Chylinie składa serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy tak licznie odpowiedzieli na nasze zaproszenie i przybyli wraz z dziećmi na wspólną zabawę. Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie przy ubieraniu choinki za rok przed kolejnymi świętami.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

5 czerw.
Druhowie z gminy Władysławów uczcili swojego...

Druhowie z gminy Władysławów uczcili swojego patrona

7 maj.
Drużyna z Kun najlepsza w Turnieju Piłki Nożnej...

Drużyna z Kun najlepsza w Turnieju Piłki Nożnej OSP...

13 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama