Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

15°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Szadów: Był Mikołaj z podarkami, karateków także nie zabrakło

Szadów: Był Mikołaj z podarkami, karateków także nie zabrakło
 

Święty Mikołaj jest jeden, a świat jest ogromny. Na szczęście ma on swoich pomocników, którzy dbają o to, by szczególnie dzieci mogły cieszyć się bożonarodzeniowa atmosferą. Do grona owych pomocników zaliczają się członkowie rady sołeckiej Szadowa z sołtysem Henrykiem Zagozdą na czele, członkowie Stowarzyszenia „Szadowiacy” oraz radny Karol Mac. Przekonał się o tym każdy, kto wziął udział w mikołajkowym spotkaniu w Szadowie Księżym.

18 grudnia w Zajeździe Europejskim pojawił się sympatyczny pan w czerwonym wdzianku. W środku na św. Mikołaja oczekiwały dziesiątki najmłodszych mieszkańców Szadowa Pańskiego i Szadowa Księżego, rzecz jasna w towarzystwie rodziców i opiekunów. Milusińscy otrzymali około 90 paczek świątecznych, skosztowali też pysznych wypieków. Spotkanie było też okazją, by dzieci z tych dwóch sąsiadujących wiosek mogły się lepiej poznać. W Zajeździe Europejskim powstała iście rodzinna atmosfera, a uczestnicy imprezy mogli przy kawie i herbacie porozmawiać z sąsiadami i znajomymi, integrować się. Przy okazji mogli też podziwiać pokaz sprawności w wykonaniu karateków z Klubu Oyama Karate.

reklama

AW‹

Podobne artykuły

Sołtys Roku 2019 Henryk Zagozda uhonorowany...

Sołtys Roku 2019 Henryk Zagozda uhonorowany przez...

22 kw.
Wideo: W Szadowie rozbili 3 auta. Wśród...

Wideo: W Szadowie rozbili 3 auta. Wśród pasażerów...

03-04-2018
Wideo: 25-tonowa koparka zawadziła o wiadukt i...

Wideo: 25-tonowa koparka zawadziła o wiadukt i...

08-08-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama