Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Przyjedź do Przykony, wykąp się z Morsami

Przyjedź do Przykony, wykąp się z Morsami
 

Choć wydawać by się mogło, że środek zimy (nawet tak ciepłej jak ta) to nie najlepszy czas na jakąkolwiek aktywność fizyczną, to są i tacy, dla których chłód to wręcz wymarzone warunki do zabaw na świeżym powietrzu, a w szczególności w wodzie. Mowa tu oczywiście o morsach, a dokładniej o członkach Stowarzyszenia Morsy Turek, którzy w niedzielę, 29 stycznia, o godz. 10:00, zapraszają na Inwazję Morsów.

Inwazja Morsów 2017 to niebywała okazja, by móc z bliska przyjrzeć się tym, którzy z entuzjazmem zrzucają odzież, by po chwili, pozostając jedynie w strojach kąpielowych, z uśmiechem wskoczyć do wody. Organizatorzy niecodziennego wydarzenia, zapraszają również wszystkich tych, którzy nie boją się niskich temperatur i razem z nimi odważą się zejść do lodowatej wody.

reklama

Oprócz wspólnej kąpieli, która jest głównym punktem imprezy odbędzie się marsz Nordic Walking dla morsów i Przyjaciół. Każdy, kto posiada kije, może się przejść wzdłuż południowego brzegu Zbiornika Przykona (w trakcie marszu będą dodatkowe „utrudnienia”).

Tradycyjnie odbędzie się towarzyski Bieg Morsa (4 km). Tempo biegu dla całej grupy ustali najwolniejszy zawodnik (biegniemy bez czapek, rękawiczek, koszulek. Jedyne odstępstwo dotyczy dzieci do 12 roku życia).

Wielki finał to „Chrzest Morsa” oraz kąpiel „Inwazji Morsów".

reklama

Ponieważ jest to impreza plenerowa Stowarzyszenie Morsy Turek zastrzega sobie prawo do zmiany w harmonogramie imprezy, na pogodę nie mamy wpływu. Serdecznie zapraszamy morsów i sympatyków rekreacji na świeżym powietrzu.

Przyjedź do Przykony, wykąp się z Morsami

Podobne artykuły

Zapraszamy na XIV Bieg

Zapraszamy na XIV Bieg "Malanowska Jesień"

28-08-2020
Morsy Turek na Światowym Festiwalu Morsowania w...

Morsy Turek na Światowym Festiwalu Morsowania w...

08-01-2020
Dla Zuzi przepłynęli 129 km i zebrali ponad...

Dla Zuzi przepłynęli 129 km i zebrali ponad 9500 zł

23-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama