sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Nie przegap: Rajd weteranów LO Turek

Nie przegap: Rajd weteranów LO Turek
 

To już 25 lat rajdów zimowych organizowanych przez szkolne Koło Turystyczne! W dniach 18 - 19 lutego odbędzie się specjalny rajd dla absolwentów LO w Turku i innych szkół średnich, którzy w przeszłości brali udział w naszych imprezach.

W sobotę 18 lutego o godzinie 1400 spotykamy się przed wejściem do LO w Turku. Trasą przez Turkowice, Targówkę i Grąbków dojdziemy do Gimnazjum w Malanowie, gdzie będziemy mogli wspominać minione rajdy. Oczywiście zabieramy karimaty, śpiwory, obuwie na zmianę i wszystko to, co zabieraliśmy przed laty. Jeszcze raz zagramy w kosza? Jeśli tak, to potrzebne sportowe buty. A może ktoś zachował jakieś rajdowe pamiątki?

reklama

Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam odnaleźć atmosferę rajdów sprzed lat. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Mile widziane zgłoszenia w imieniu własnym i grupy starych znajomych, które pozwolą nam oszacować orientacyjnie liczbę uczestników. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się w ostatniej chwili, może dołączyć do nas bez wcześniejszej deklaracji udziału w rajdzie.

Informacje na facebooku: https://www.facebook.com/events/383165688684418/

reklama

Kontakt: Adam Bartczak (adam_bartczak@poczta.onet.pl), Witold Wojciechowski (witwoj1@wp.pl),  Mariola Maciaszek (mmmaciaszek@wp.pl)

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Taras widokowy na

Taras widokowy na "polskich Malediwach"? Są plany...

17 czerw.
Siedem powodów, by odwiedzić Sardynię tej jesieni!

Siedem powodów, by odwiedzić Sardynię tej jesieni!

29-10-2019
Osadnik Gajówka atrakcja turystyczna która...

Osadnik Gajówka atrakcja turystyczna która czeka na...

12-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama