Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

22°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Dobra: "Bananowy song" na Dzień Kobiet. VOX zagra dla pań

Dobra:
foto: pasztka / wikipedia.org 

Nie lada gratkę, z okazji Dnia Kobiet, przygotowano dla pań z terenu gminy Dobra. Dla piękniejszej części społeczności zagrają trzej gentlemani - Witold Paszt, Jerzy Słota i Dariusz Tokarzewski. Na koncert zaprasza Urząd Miejski w Dobrej, a także Centrum Kultury w Dobrej.

„Bananowy song”, „Zabiorę Cię Magdaleno”, „Rycz, mała rycz”, „Szczęśliwej drogi już czas” - która z pań nie zna tych przebojów? Przy hitach grupy Vox fani muzyki bawią się świetnie od prawie 40 lat. Okazja do wysłuchania koncertu Witolda Paszta, Jerzego Słoty i Dariusza Tokarzewskiego nadarzy się w sobotę, 11 marca, w hali sportowej w Dobrej. Koncert zespołu VOX poprzedzi występ Orkiestry Dętej OSP Dobra-Żeronice.

reklama

Panie, zainteresowane taką opcją świętowania Dnia Kobiet, powinny zgłosić chęć udziału w wydarzeniu. Zapisy na koncert przyjmowane są u sołtysów oraz w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Dobrej (tel. 63 279 99 20). Wstęp wolny!

AW

Dobra:

Podobne artykuły

Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się...

Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się dzieci,...

13 wrz.
Biblioteka w Dobrej z dofinansowaniem w ramach...

Biblioteka w Dobrej z dofinansowaniem w ramach...

10 wrz.
Zasłużony dla Gminy Dobra - Bene Meritus

Zasłużony dla Gminy Dobra - Bene Meritus

2 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama