niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Potworów-Marcinów: 180 pań na parkiecie! Ależ to był Dzień Kobiet!

Potworów-Marcinów: 180 pań na parkiecie! Ależ to był Dzień Kobiet!
 

W dniu 25 lutego br. druhowie z OSP Potworów i Marcinów zorganizowali zabawę z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet dla prawie 180 Pań. W tym roku zabawę udało się zorganizować jeszcze w karnawale, dlatego druhowie postarali się o oprawę muzyczną, którą zapewnił zespół „AXON”.

Należy nadmienić, iż była to już kolejna tego typu impreza jaką zapewniają mężczyźni z OSP Potworów i Marcinów dla Pań, gdyż są organizowane one cyklicznie od kilku lat. Jako ciekawostkę należy odnotować fakt, że całą imprezę od początku do końca organizują panowie, a co za tym idzie muszą wykonać wszystkie czynności praktycznie sami. Dekorowanie sali, przygotowanie stołów i nakryć, gotowanie wielu jak na możliwości mężczyzn potraw i podanie ich na stoły. Z obserwacji wynika, iż była to udana impreza, ponieważ Panie bawiły się praktycznie do godziny 2:00 nad ranem.

Z roku na rok przybywa chętnych Pań do zabawy, co pozwala stwierdzić, iż druhowie z OSP Potworów i Marcinów robią tego typu imprezy na przyzwoitym poziomie.

materiał nadesłany
*tytuł pochodzi od redakcji

Podobne artykuły

Kwiaty dla Turkowianek na Dzień Kobiet

Kwiaty dla Turkowianek na Dzień Kobiet

8 mrz.
Wideo: Na bogato i z przytupem czyli muzyczne...

Wideo: Na bogato i z przytupem czyli muzyczne...

8 mrz.
Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch...

Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch mercedesów

18-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama