wtorek 06 grudnia 2022

Dionizji, Leontyny, Mikołaja

4°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Sukces ucznia ZSR Kaczki Średnie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

Sukces ucznia ZSR Kaczki Średnie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
 

1 marca 2017r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gnieźnie odbył się okręgowy etap II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Energetyce Odnawialnej. Wzięło w niej udział dwóch naszych uczniów – Robert Smak i Rafał Kasprzak z technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, którzy byli najlepsi w pierwszym, szkolnym etapie tego konkursu.

Tym razem w szranki stanęli uczniowie z 10 szkół okręgu gnieźnieńskiego. Promocję do następnego - finałowego etapu dawały dwa pierwsze miejsca. Duży sukces odniósł uczeń kl. IV TUISEO Rafał Kasprzak bo to on będzie reprezentował naszą szkołę i okręg na Ogólnopolskiej Olimpiadzie, która zostanie rozegrana 4 i 5 kwietnia tego roku w Sieradzu.

reklama

Przygotowanie i opiekę nad uczniami sprawowali Sylwester Ambroziak i Łukasz Szymański.

Sukces ucznia ZSR Kaczki Średnie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

Podobne artykuły

Śmieci zainspirowały ich do tworzenia!...

Śmieci zainspirowały ich do tworzenia! Ekologiczne...

23 list.
Bitwa na smaki! W sobotę w Kaczkach gospodynie...

Bitwa na smaki! W sobotę w Kaczkach gospodynie...

14 list.
Zwycięskie kolaże znajdą się w kalendarzu na...

Zwycięskie kolaże znajdą się w kalendarzu na...

7 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama