poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Tokary: Dziękowali Edwardowi Krawczykowi za promowanie sportu. Był tort i chwile wzruszenia

Tokary: Dziękowali Edwardowi Krawczykowi za promowanie sportu. Był tort i chwile wzruszenia
 

W lutym nastąpiła zmiana prezesa GKS Orzeł Kawęczyn, która dla wielu osób była zaskoczeniem. Edwarda Krawczyka zastąpił Krystian Krawczyk. Byłemu już prezesowi dziękowano za wiele lat poświeceń podczas sesji Rady Gminy Kawęczyn, która odbyła się w Szkole Podstawowej im. Jana Pała II w Tokarach Pierwszych.

Gwoli przypomnienia – w pierwszy weekend lutego w restauracji Vega odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze GKS Orzeł Kawęczyn. Przyniosło ono interesujące rozstrzygnięcia. Okazało się bowiem, że wieloletniego prezesa Edwarda Krawczyka na owym stanowisku zastąpił Krystian Krawczyk. Ponadto w Zarządzie znaleźli się: Tomasz Musiałowski, Karol Michalak, Krzysztof Darul, Piotr Pasik, Konrad Grzelak, Grzegorz Majda, Przemysław Przybylak i Marek Raszewski.

reklama

W XXVII sesji Rady Gminy Kawęczyn uczestniczył m.in. prezes Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Grzegorz Pietrzak dziękował Edwardowi Krawczykowi za lata współpracy z OZPN. – Jak mawiał Jan Paweł II, człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest. Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Chciałem podziękować ci za 20 lat współpracy. Współpracy miłej, wymagającej, pobudzającej do refleksji. Dawała nam wszystkim przyjemność i szansę czerpania z tego, co najlepsze. Dziękujemy bardzo. Kolega Edward był waszym ambasadorem przez te ponad 20 lat w ścisłych władzach OZPN w Koninie, ale też naszym ambasadorem, nie tylko na gminie Kawęczyn, ale w powiecie tureckim i Wielkopolsce – mówił Grzegorz Pietrzak.

Edwardowi Krawczykowi dziękowali także przedstawiciele władz samorządowych oraz strażackich. Były prezes GKS-u odwdzięczył się częstując wszystkich tortem.

AW

Podobne artykuły

Absolutorium i wotum zaufania dla Zarządu...

Absolutorium i wotum zaufania dla Zarządu Powiatu...

30 lip.
XXIV Sesja Rady Miasta Turek w formie...

XXIV Sesja Rady Miasta Turek w formie...

29 lip.
Turek. Cena za śmieci od 1 sierpnia - 25 zł za...

Turek. Cena za śmieci od 1 sierpnia - 25 zł za...

7 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama