poniedziałek 17 luty 2020

Donata, Gizeli, Łukasza

reklama

Sukces uczniów z Dobrej w Turnieju BRD

Sukces uczniów z Dobrej w Turnieju BRD
 

W dniu 12 maja 2017 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrej odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Turniej składał się z dwóch części - teoretycznej (test z przepisów ruchu drogowego) i praktycznej, podczas której uczestnicy musieli pokonywać na rowerze tory przeszkód i wykonać zadania z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

reklama

W konkursie udział wzięli wyłonieni w etapie gminnym reprezentanci 8 szkół podstawowych (drużyny czteroosobowe) i 8 szkół gimnazjalnych (drużyny trzyosobowe) z terenu powiatu tureckiego.

Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie ze szkoły w Dobrej. Zarówno w kategorii SP, jak i Gimnazjów - zajęli w turnieju I miejsce. I to oni będą reprezentować powiat turecki w etapie wojewódzkim konkursu.

Drużyna SP: Dobrosława Kaliszak, Wiktoria Dudek, Wiktor Gebler, Maciej Gil; drużyna Gimnazjum: Kacper Czupryński, Jakub Czupryński, Przemysław Gebler.

reklama

Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii SP została Dobrosława Kaliszak, a w kategorii Gimnazjów - Kacper Czupryński. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a dla szkoły puchary. Opiekunką obu zespołów była p. Małgorzata Osińska.

Organizatorami turnieju byli: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej, Starostwo Powiatowe w Turku, Komenda Powiatowa Policji w Turku oraz Kuratorium Oświaty w Poznaniu Delegatura w Koninie.

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Konkurs na najpiękniejszy balkon 2020...

Konkurs na najpiękniejszy balkon 2020 rostrzygnięty

3 lt.
Recytatorski konkurs w Turku z wyróżnieniem dla...

Recytatorski konkurs w Turku z wyróżnieniem dla jego...

27 st.
Policjanci z całego powiatu walczyli o puchar...

Policjanci z całego powiatu walczyli o puchar...

21 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama