czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Kowale Pańskie: XVII Gminny Przegląd Twórczości Dziecięcej

Kowale Pańskie: XVII Gminny Przegląd Twórczości Dziecięcej
 

Wielu młodym mieszkańcom gminy Kawęczyn można wróżyć karierę na estradzie, spore sukcesy wokalne czy taneczne. To, że w milusińskich drzemią wielkie talenty, pokazał dobitnie XVII Gminny Przegląd Twórczości Dziecięcej.

W środę 24 maja wielu rodziców oderwało się od swoich codziennych zajęć i udało się do remizy w Kowalach Pańskich. Tam odbywał się XVII Gminny Przegląd Twórczości Dziecięcej, zorganizowany tym razem przez Przedszkole Gminne „Kasztanowe Ludki”. Widzowie mieli co podziwiać i nikt nie mógł narzekać na nudę, ponieważ występy były naprawdę różnorodne.

reklama

Jako pierwsi na scenie pojawili się gospodarze imprezy. „Kasztanowych Ludki” zatańczyły kujawiaka, a także zaśpiewały piosenkę „Tango dla Taty i Mamy”. Jak drudzy przed publicznością zaprezentowali się najmłodsi z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Skarzynie, a nieco później dwa tańce wykonały dzieci z oddziału zerowego Szkoły Podstawowej w Tokarach Pierwszych. Przegląd zakończył występ uzdolnionych reprezentantów oddziału zerowego Zespołu Szkół w Kawęczynie. Dziewczynki zatańczyły do utworu „Alleluja”, chłopcy natomiast tańczyli specjalnie dla mam przy dźwiękach piosenki disco-polowego zespołu MIG.

Gdy występy już się zakończyły, dzieci udały się na poczęstunek, a Jury na naradę. Werdykt mógł być tylko jeden. Mali artyści dali z siebie wszystko, więc wszyscy zajęli ex aequo pierwsze miejsce.

AW

Podobne artykuły

Ruszyła budowa ścieżki rowerowej Marianów -...

Ruszyła budowa ścieżki rowerowej Marianów - Kowale...

17 kw.
Ania Gibasiewicz z Kowali Pańskich w finale...

Ania Gibasiewicz z Kowali Pańskich w finale Miss...

12 mrz.
Kawęczyn: Gminne Obchody 101- rocznicy...

Kawęczyn: Gminne Obchody 101- rocznicy Odzyskania...

12-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama