wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: Nie podwyższyli stawek opłat za wodę i ścieki

Malanów: Nie podwyższyli stawek opłat za wodę i ścieki
 

XXVI sesja Rady Gminy Malanów już za nami. W jej trakcie tamtejsi radni musieli zająć się podjęciem uchwał, dotyczących wysokości taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków.

Tak oto jeśli chodzi o wodę, to mieszkańców gm. Malanów nie dotknie wzrost opłat. Dzięki nowej uchwale stawka za pobór 1m3 wody wciąż wynosić będzie od 1 lipca dla odbiorców indywidualnych 2,75 zł + VAT czyli 2,97 zł, a dla odbiorców przemysłowych 2,77 zł + VAT, co daje 2,99 zł. Opłata abonamentowa za wodomierz lub urządzenie pomiarowe za 1 miesiąc wciąż mieć będzie wysokość 4,65 zł.

reklama

Woda nie zdrożała, nie zdrożały i ścieki. Opłaty za zbiorowe odprowadzanie ścieków do kanalizacji sanitarnej wciąż wynosić będą dla gospodarstw domowych 3,69 zł / m3 + VAT czyli 3,99 zł.  Nie zmieniła się też wysokość opłat pobieranych od firm przemysłowych i usługowych za wprowadzenie do sieci 1 m3 ścieków. Dotychczas było to 4,13 zł + VAT czyli 4,46 zł i tak też pozostało. Stawka za przyłączenie do urządzeń kanalizacyjnych to 34,99 zł.

AW

2
3
4
5

Podobne artykuły

Prace konserwacyjna przy ujęciu. Dziś w nocy...

Prace konserwacyjna przy ujęciu. Dziś w nocy nie...

10 sierp.
OSP Turek i myśliwi pomagają zwierzętom w...

OSP Turek i myśliwi pomagają zwierzętom w czasie suszy

27 lip.
Śmieci coraz droższe. Mieszkańcy Gminy Turek od...

Śmieci coraz droższe. Mieszkańcy Gminy Turek od...

24 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama