niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

9°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Żeronice: Festyn Rodzinny w promieniach słońca

Żeronice: Festyn Rodzinny w promieniach słońca
 

W piękną, słoneczną niedzielę 9 lipca, żal było siedzieć w domu. Nie robili tego na pewno mieszkańcy Żeronic w gminie Dobra. Zamiast tego udali się na plac przy tamtejszej remizie OSP, by integrować się podczas Festynu Rodzinnego. Niektórzy wrócili z niego z nowym domownikiem – królikiem, kurą itp.

Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 14:00. Organizatorzy zadbali o to, by nikt nie narzekał na nudę ani przez moment. Przed zebraną publicznością wystąpiła Orkiestra Dęta OSP Dobra – Żeronice. Później przyszedł czas na rozmaite gry, zabawy i animacje. Prowadzący imprezę Marek Górski dwoił się i troił, by uczestnicy festynu spędzali czas miło i aktywnie. Energię można było także spożytkować, udając się na dmuchane zjeżdżanie. Osoby, które wolą spędzać czas nieco spokojniej, decydowały się na przejażdżkę bryczką. Wszyscy chętnie sięgali po przygotowane na tę okazję smaczne, swojskie jedzenie. Rzecz jasna nie mogło także zabraknąć loterii fantowej. Jedni wygrywali króliki, inni gołębie, jeszcze inni zabawki i różne rozmaitości.

Na Festyn Rodzinny mieszkańców Żeronic i okolic zaprosiły Stowarzyszenie Odnowa i Rozwój Żeronic oraz OSP Żeronice.

AW

Podobne artykuły

Już w czwartek pobiegnij w Biegu Turku - Cursus...

Już w czwartek pobiegnij w Biegu Turku - Cursus...

14-08-2019
Powitali Lato na Osiedlu Wyzwolenia

Powitali Lato na Osiedlu Wyzwolenia

16-06-2019
Os. Młodych: Przyjdź na festyn na zakończenie...

Os. Młodych: Przyjdź na festyn na zakończenie wakacji

28-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama