niedziela 01 sierpnia 2021

Jarosława, Justyny, Nadziei

17°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: Stypendium dla Szymona Stefaniaka

Malanów: Stypendium dla Szymona Stefaniaka - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

W czwartek 3 sierpnia w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Malanowie odbyła się XXVIII sesja Rady Gminy. Podczas obrad dokonano wręczenia stypendium za szczególne osiągnięcia naukowe uczniowi Gimnazjum im. Jana Pawła II w Malanowie – Szymonowi Stefaniakowi.

Szymon został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego w roku szkolnym 2016/2017. To oczywiście nie jedyne jego osiągnięcie. W ciągu kilku lat nauki w malanowskim Gimnazjum nastolatek zawsze mógł pochwalić się wzorowym zachowaniem, osiągał też bardzo wysokie wyniki w nauce. Szymon posiada także umiejętności wokalne, co udowadniał podczas występów w chórze, biorąc udział w różnego rodzaju uroczystościach szkolnych itp. Szymon był także chorążym pocztu sztandarowego Gimnazjum w Malanowie. Godnie reprezentował placówkę oświatową nie tylko na terenie gminy czy powiatu, ale też np. w Częstochowie, podczas spotkania uczniów szkół im. Jana Pawła II.

Stypendium wręczyli Szymonowi przedstawiciele władz gminy – wójt Sławomir Prentczyński oraz przewodniczący Rady Gminy – Andrzej Toms. Panowie gratulowali nastolatkowi, a także dziękowali jego mamie oraz nauczycielowi-wychowawcy za to, że wspierali rozwój uzdolnionego młodego człowieka, zarówno w szkole, jak i w domu.

AW

Podobne artykuły

Stypendia Wójta Gminy Przykona dla absolwentów...

Stypendia Wójta Gminy Przykona dla absolwentów szkół...

04-09-2019
Docenili najzdolniejszych podczas sesji rady...

Docenili najzdolniejszych podczas sesji rady gminy -...

28-08-2019
Wybory 2018: Augustyniak wygrał z...

Wybory 2018: Augustyniak wygrał z Prentczyńskim. Oto...

04-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama