sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Chylin: Totalny odlot! Polecą balonem, zagrają o Puchar Prezesa OSP

Chylin: Totalny odlot! Polecą balonem, zagrają o Puchar Prezesa OSP
 

Ochotnicza Straż Pożarna w Chylinie i Urząd Gminy Władysławów zachęca do udziału w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa. Imprezie organizowanej w ostatni weekend wakacji towarzyszyć będzie festyn rodzinny, podczas którego będzie można podziwiać Chylin w całej okazałości.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 26 sierpnia. Piłkarze pojawią się na boisku już o godz. 10:00. Warto kibicować zawodnikom, a najlepszym rozwiązaniem będzie podjęcie wyzwania i zgłoszenie udziału swojej drużyny. Można tego dokonać dzwoniąc pod numer 605 358 408. Wpisowe to jedynie 30 zł od drużyny.

reklama

Po emocjach sportowych przyjdzie czas na integrację w gronie przyjaciół i znajomych. Oto bowiem o godz. 16:00 rozpocznie się festyn rodzinny "Zakończenie lata 2017". Jego atrakcją będą loty balonem na uwięzi. 

Podobne artykuły

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

5 czerw.
Druhowie z gminy Władysławów uczcili swojego...

Druhowie z gminy Władysławów uczcili swojego patrona

7 maj.
Drużyna z Kun najlepsza w Turnieju Piłki Nożnej...

Drużyna z Kun najlepsza w Turnieju Piłki Nożnej OSP...

13 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama