wtorek 26 stycznia 2021

Lutosława, Normy, Pauliny

reklama

Przykona: Podarowali 10 000 zł gminie, w której szalała nawałnica

Przykona: Podarowali 10 000 zł gminie, w której szalała nawałnica
 

Kilka tygodni temu nawałnice dokonały potężnych spustoszeń na terenie naszego kraju. Zerwane dachy, hektary połamanych drzew, brak prądu – z takimi kłopotami musieli borykać się (i nadal muszą) mieszkańcy wielu gmin. Samorządowcy z Przykony doszli do wniosku, że nie można przyglądać się biernie tejże sytuacji i podjęli decyzję o wsparciu jednego z poszkodowanych samorządów dotacją finansową.

We wtorek 29 sierpnia odbyła się XXVII sesja Rady Gminy Przykona. Samorządowcy postanowili, że w porządku obrad znajdzie się pewien ważny, dodatkowy punkt. – Wiemy, że nasz kraj nawiedziła klęska żywiołowa. Wspólnie, Rada Gminy i pan wójt, zdecydowaliśmy się pomóc. Wychodzimy z założenia, że dziś jest ktoś inny pokrzywdzony, a kiedyś w przyszłości może spotkać nas to samo – wyjaśnił przewodniczący Rady Gminy Stanisław Bryl.

Uchwała w sprawie udzielenia pomocy finansowej gminie Brusy została przyjęta jednogłośnie. Kwota pomocy to 10 000 zł.

AW

Podobne artykuły

Tragiczny wypadek na farmie wiatrowej w...

Tragiczny wypadek na farmie wiatrowej w Przykonie....

11-02-2020
Przykona: Jak rolnikom oszacowano straty? Bryl...

Przykona: Jak rolnikom oszacowano straty? Bryl ma...

30-10-2018
Olszówka: Mają świetlicę za 450 000 zł!

Olszówka: Mają świetlicę za 450 000 zł!

20-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama