Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

czwartek 04 czerwca 2020

Christy, Helgi, Karola

reklama

[Aktualizacja] Dyrektorskie domino przewróciło się w powiatowym szpitalu

[Aktualizacja] Dyrektorskie domino przewróciło się w powiatowym szpitalu - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Rano informowaliśmy o rezygnacji Dawida Klechy z funkcji dyrektora SP ZOZ w Turku. Obecnie pojawiają się kolejne nieoficjalne informacje na temat sytuacji w szpitalu powiatowym. Swoją rezygnacje prawdopodobnie złożył także Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa, Amer Houli. Dowiedzieliśmy się także, że pomimo środowego posiedzenia Zarządu Powiatu, członkowie zarządu otrzymali informację o zmianach kadrowych w SP ZOZ dziś rano… sms-em od starosty.

Dyrektor SP ZOZ w Turku, Dawid Klecha, złożył wypowiedzenie umowy o pracę. Obecnie obowiązuje go 30-dniowy okres wypowiedzenia. Nieoficjalnie mówi się, że Dawid Klecha otrzymał propozycję pracy w innym szpitalu. Również nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak, że rezygnację prawdopodobnie złożył także jego zastępca, Amer Houli.

reklama

Członkowie zarządu poinformowani… sms-em

Sekretariat SP ZOZ w Turku po wszelkie informacje na temat rezygnacji dyrektora Klechy odesłał naszą redakcję do starostwa. Starostwo z kolei nie informuje oficjalnie o powodach rezygnacji dyrektora Klechy, a starosta Mariusz Seńko ma się znajdować obecnie w Poznaniu.

Posiedzenie Zarządu Powiatu Tureckiego odbyło się dwa dni temu, 30 sierpnia. Z nieoficjalnych źródeł wiemy jednak, że członkowie zarządu informację o zmianach kadrowych w SP ZOZ otrzymali od starosty Seńki dziś rano sms-em.

md

Podobne artykuły

Nowe stacjonarno-mobilne respiratory już w...

Nowe stacjonarno-mobilne respiratory już w szpitalu

25 maj.
Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

24 maj.
Komunikat Starosty Tureckiego w sprawie...

Komunikat Starosty Tureckiego w sprawie zagrożenia...

18 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama