piątek 02 grudnia 2022

Balbiny, Ksawerego, Pauliny

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Turek: Kolejne Dni Języków Obcych w I LO przed nami

Turek: Kolejne Dni Języków Obcych w I LO przed nami
 

Starosta Turecki oraz Dyrektor I LO w Turku zapraszają na Dni Języków Obcych w Powiecie Tureckim, które odbędą się w dniach 15-16 września.

Dwudniowe wydarzenie rozpocznie piątkowa konferencja „Języki obce do zadań specjalnych”, zorganizowana w auli I LO w Turku. Początek o godz. 9:45. Wiele dziać się będzie także w sobotę 16 września. Wtedy to na boisku przy liceum pojawi się miasteczko edukacyjne. Wszystkie osoby, które zjawią się tam między godz. 11:00 a 16:00, przekonają się, jak można bawić się językami obcymi. Będzie to okazja, by wziąć udział w plenerze malarskim, odwiedzić kącik kulinarny, przenieść się na chwilę do świata magii Harrego Pottera, poszerzyć swoją wiedzę z zakresu historii i kultury.

Patronat Honorowy nad Dniami Języków Obcych w Powiecie Tureckim objęło Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Partnerzy wydarzenia to także British Council, Goethe Institut i Deutsche Sprachdiplom der Kultusministerkonferenz.

Turek: Kolejne Dni Języków Obcych w I LO przed nami

Podobne artykuły

Viribus unitis wyznacza drogę. 110 lat...

Viribus unitis wyznacza drogę. 110 lat historii,...

1 wrz.

"Ogólniak" otworzył drzwi. Ta szkoła ma dobre...

2 czerw.
Liceum utrzymało srebrna tarczę, technikum...

Liceum utrzymało srebrna tarczę, technikum zyskało...

12 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama