wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wybory w Ogorzelczynie, wybory w Grąbkowie

Wybory w Ogorzelczynie, wybory w Grąbkowie
 

W ostatnich tygodniach śmierć przedwcześnie zabrała lokalnej społeczności dwóch zasłużonych samorządowców – radnego Jana Nowakowskiego z Ogorzelczyna oraz sołtysa Rafała Kąciaka z Grąbkowa. Mimo żałoby życie musi jednak toczyć się dalej. Poznaliśmy już terminy wyborów uzupełniających, w których wezmą udział mieszkańcy dwóch wspomnianych miejscowości gmin Tuliszków i Malanów.

Wcześniej zagłosują mieszkańcy Grąbkowa. W czwartek 14 września, podczas XXIX sesji Rady Gminy Malanów, radni podjęli uchwałę w sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających na sołtysa sołectwa Grabków. Odbędą się one w czwartek 28 września, o godz. 16:00. Miejscem spotkania będzie oczywiście świetlica wiejska w Grąbkowie.

Jeśli chodzi o wybory uzupełniające na radnego Rady Miejskiej Tuliszkowa, reprezentującego Ogorzelczyn (tzw. okręg nr 11), to te zarządzone zostały na niedzielę 19 listopada.

AW

Podobne artykuły

Tego jeszcze nie było! Imprezowy armagedon...

Tego jeszcze nie było! Imprezowy armagedon nadciąga!!!

12 sierp.
Beach Soccer w Grąbkowie! Już w sobotę  XI...

Beach Soccer w Grąbkowie! Już w sobotę XI Otwarte...

3 sierp.
Z Ogorzelczyna do Wielopola. Cykliści z gminy...

Z Ogorzelczyna do Wielopola. Cykliści z gminy...

11 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama