piątek 20 lipca 2018

Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

reklama

Brudzew: Spotkanie z Wiesławem Drabikiem

Brudzew: Spotkanie z Wiesławem Drabikiem
 

W dniu dzisiejszym (12.0.2017r.) naszą bibliotekę odwiedził pan Wiesław Drabik. Znakomity autor bajeczek dla dzieci (których napisał już ponad 200) zawitał do Brudzewa już po raz drugi.

Książki Wiesława Drabika cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych, a rymowanki, które układa na miejscu przywołują uśmiech na twarzach nie tylko najmłodszych. W spotkaniu uczestniczyły przedszkolaki z Przedszkola Gminnego i Szkoły Podstawowej w Brudzewie oraz uczniowie klasy II tejże szkoły.

Spotkanie odbyło się w ramach zadania "Książka, ach to Ty! Animacja czytelnictwa po brudzewsku" w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Partnerstwo dla książki".

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Pszczółki w bibliotece

Pszczółki w bibliotece

z wczoraj
Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w...

Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w Słodkowie

18 lip.
XIX Ogólnopolski Konkurs Poetycki im....

XIX Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Włodzimierza...

9 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama