poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Judocy ćwiczyli pierwszą pomoc

Judocy ćwiczyli pierwszą pomoc
 

10 listopada na hali sportowej odbyły się zajęcia profilaktyczne które dotyczyły pierwszej pomocy przedmedycznej organizowanej przez Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie i MEDCAR – Usługi Medyczne.

W szkoleniu wzięło udział ok 40 osób a wśród nich dzieci i młodzież z sekcji judo jak i rodzice zawodników. Podczas szkolenia prowadzący skupili się na z podstawowej pomocy przedmedycznej obejmującej tematy zaopatrzenia ran, krwawień i krwotoków, zaopatrzenia złamań/zwichnięć, postępowania z osobą nieprzytomną obejmującą sprawdzenie stanu przytomności, zbadania podstawowych funkcji życiowych, ułożenie pacjenta w pozycji bezpiecznej oraz prowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

reklama

Akcje ze szkoleniem zgodnie z ustaleniami będą powadzone systematycznie, wszystko po to aby zabezpieczyć uczestnik w niezbędną wiedzę nt. pierwszej pomocy.

Szkolenie prowadzili ratownicy medyczni; Łukasz Wróbel i Jacek Antoniewicz.

Trener sekcji - Michał Gaj

Podobne artykuły

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do...

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do sezonu

z dzisiaj
Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla...

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla instruktorów...

11 mrz.
Malanowscy przedsiębiorcy przeszkoleni

Malanowscy przedsiębiorcy przeszkoleni

17 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama