czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Kawęczyn: Nowy alkomat i podziękowania dla KP w Dobrej

Kawęczyn: Nowy alkomat i podziękowania dla KP w Dobrej
 

W środę 29 listopada, w nowej sali Urzędu Gminy, odbyła się XXXV sesja rady Gminy Kawęczyn. Spotkanie było okazją do podziękowania policjantom za trud włożony w to, by w pierwszych dniach listopada kierowcy i piesi mogli poruszać się przy cmentarzach sprawnie i bezpiecznie.

Komendantowi Komisariatu Policji w Dobrej, nadkomisarzowi Zenonowi Wieczorkowi, dziękowali wójt Jan Nowak oraz przewodniczący Rady Gminy - Piotr Gebler. – Chcemy podziękować w imieniu własnym, a także wszystkich zebranych i mieszkańców, ogółem osób, którzy w dniu 1 listopada przebywały na naszych cmentarzach w Kowalach Pańskich, Głuchowie i Tokarach. Dziękujemy w imieniu wszystkich tych, którzy mogli czuć się bezpiecznie. Muszę dodać, iż zostało to zauważone, że z roku na rok to bezpieczeństwo, ta logika w organizacji ruchu, wzrasta. To dzięki Policji i naszym druhom strażakom. Druhom podziękujemy podczas posiedzenia Zarządu Oddziału Gminnego – mówił wójt.

reklama

Komendant Wieczorek otrzymał nie tylko gratulacje, ale też sprzęt, który przyda się policjantom podczas prowadzonych przez nich działań. Mowa o urządzeniu, przeznaczonym do badania stanu trzeźwości. – Cieszę się, że nasza praca cieszy się uznaniem – stwierdził komendant Komisariatu Policji w Dobrej.

AW

Podobne artykuły

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28...

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28 finał...

27 lt.
Podziękowania Łukasza Podgórskiego po...

Podziękowania Łukasza Podgórskiego po zakończonej...

29-11-2019
Turkowscy strażacy pamiętają o zmarłych kolegach

Turkowscy strażacy pamiętają o zmarłych kolegach

02-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama