czwartek 19 lipca 2018

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Władysławów: Będzie Hajduk, będą kolędy. Koncert Noworoczny już 14 stycznia

Władysławów: Będzie Hajduk, będą kolędy. Koncert Noworoczny już 14 stycznia - foto: Kapela Góralska Hajduk na Facebook.com
foto: Kapela Góralska Hajduk na Facebook.com 

Tradycją stało się już to, że zimą mieszkańcy gminy Władysławów spotykają się podczas Koncertu Noworocznego. Kolejna edycja tego wydarzenia odbędzie się w niedzielę 14 stycznia. Do udziału w wydarzeniu zachęca GOK we Władysławowie.

Osoby, chcące wziąć udział w Koncercie Noworocznym, powinny pojawić się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie o godz. 18:00. Przed zgromadzoną publicznością wystąpi kapela góralska Hajduk, swoje umiejętności wokalne zaprezentują także laureaci XII Konkursu Kolęd i Pastorałek. Wspomnienia świąt przywoła koncert kolęd w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Koncert Noworoczny będzie też okazją do wręczenia nagród laureatom Konkursu na wykonanie Szopki Bożonarodzeniowej.

Imprezę zakończy widowisko pirotechniczne, zaplanowane na godz. 20:00.

 

Władysławów: Będzie Hajduk, będą kolędy. Koncert Noworoczny już 14 stycznia

Podobne artykuły

Uniejów: Gwiazdy grały dla Ziemi

Uniejów: Gwiazdy grały dla Ziemi

9 lip.
Tuliszków: Niedziela z operetką i światowymi...

Tuliszków: Niedziela z operetką i światowymi przebojami

9 lip.
Władysławów: Odzyskali skradzione instrumenty....

Władysławów: Odzyskali skradzione instrumenty. Dwaj...

29 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama