piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: Wesprzyj WOŚP. Wylicytuj parasol, piłkę albo obraz od wójta

Malanów: Wesprzyj WOŚP. Wylicytuj parasol, piłkę albo obraz od wójta
 

W niedzielę 14 stycznia mieszkańcy gminy Malanów znów będą mieli szansę wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do udziału w 26. Finale zaprasza chętnych Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie.

W ciągu dnia trwać będzie kwesta wolontariuszy, a w godzinach popołudniowych przyjdzie czas, by w gronie rodziny i przyjaciół pojawić się na 26. Finale, obejrzeć występy lokalnych artystów, a także wziąć udział w aukcjach. Jak zwykle nie zabraknie gadżetów WOŚP czyli kalendarzy, koszulek, kubków. Ponadto można będzie nabyć takie rzeczy, jak pluszowe serca, książki, płyta DVD zespołu Closterkeller czy też obraz przekazany przez wójta gminy Malanów. Miłośnicy sportu postarają się zapewne zdobyć koszulki i piłki drużyn MKS Malanów i Grom Malanów. Hitem licytacji okazać się mogą przedmioty, podarowane przez Sun Garden czyli parasole ogrodowe, krzesła itp.

reklama

Malanowski 26. Finał WOŚP, dla wyrównania szans w leczeniu noworodków, rozpocznie się godz. 16:00, oczywiście w świetlicy wiejskiej.


 

Malanów: Wesprzyj WOŚP. Wylicytuj parasol, piłkę albo obraz od wójta

Podobne artykuły

Czepce wzbudziły sensację! Malanowska...

Czepce wzbudziły sensację! Malanowska "Tradycja"...

29 czerw.
Druga chłodnia runie w środę. Przyciśnięcie...

Druga chłodnia runie w środę. Przyciśnięcie guzika...

14 czerw.
Voucher na uruchomienie odwiertu trafił do...

Voucher na uruchomienie odwiertu trafił do zwycięzcy...

10 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama