wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Dzień Kobiet w Chylinie

Dzień Kobiet w Chylinie
 

Sobotni wieczór 3 lutego 2018 roku był przeznaczony w Chylinie na świętowanie Dnia Kobiet. Ochotnicza Straż Pożarna w Chylinie otworzyła podwoje swojej remizy i zaprosiła Panie na spotkanie towarzyskie przy suto zastawionym stole i dobrej muzyce. Z zaproszenia skorzystało ponad 50 pań z Chylina oraz okolic.

Spotkanie rozpoczęto od życzeń złożonych przez Prezesa OSP. Następnie członkowie Zarządu wręczyli każdej pani kwiatka, upominek niespodziankę oraz tradycyjną lampkę szampana.

reklama

Po oficjalnym otwarciu dh Prezes wraz z zespołem muzycznym zaśpiewał piosenkę pt. „Za zdrowie pań”. Po części oficjalnej nastąpiła wspólna kolacja oraz szampańska zabawa do późnych godzin nocnych. Za kelnerów pracowało 4 członków Zarządu. Jak przystało na profesjonalną obsługę wszyscy występowali w białych koszulach i czarnych muchach.

Poniżej przedstawione zdjęcia pokaują wspaniały klimat tego spotkania.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

5 czerw.
Druhowie z gminy Władysławów uczcili swojego...

Druhowie z gminy Władysławów uczcili swojego patrona

7 maj.
Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

15 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama