wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

29°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Kolejna "porcja" drogowych inwestycji Powiatu Tureckiego

Kolejna
 

Informowaliśmy niedawno o inwestycjach drogowych, jakie przeprowadzi Powiat Turecki w Kaczkach Śr. i w Tuliszkowie(ul. Jana Pawła II), teraz nadszedł czas na przekazanie dobrej wiadomości dla mieszkańców gminy Dobra mianowicie już pod koniec września w Długiej Wsi powstanie nowy chodnik.

W siedzibie Starostwa Powiatowego dokonano podpisania umowy z  przedstawicielem firmy -Roboty Drogowo – Budowlane BEDRÓG, która wygrała procedurę przetargową i będzie wykonawcą zadania. Wartość umowy wynosi 446.941,72zł.Inwestycja będzie możliwa do realizacji dzięki pomocy finansowej Gminy Dobra. Zakres robót będzie obejmował wykonanie budowy chodnika z kostki brukowej przy drodze powiatowej nr 4497P Przykona - Dobra w miejscowości Długa Wieś.

reklama

Wszystkich uczestników ruchu drogowego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i przepraszamy za możliwe utrudnienia.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

OSP Chrząblice z nowym sprzętem

OSP Chrząblice z nowym sprzętem

23 lip.
Burmistrz Gebler z wotum zaufania i...

Burmistrz Gebler z wotum zaufania i absolutorium za...

24 czerw.
Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

27 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama