sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Kolejna "porcja" drogowych inwestycji Powiatu Tureckiego

Kolejna
 

Informowaliśmy niedawno o inwestycjach drogowych, jakie przeprowadzi Powiat Turecki w Kaczkach Śr. i w Tuliszkowie(ul. Jana Pawła II), teraz nadszedł czas na przekazanie dobrej wiadomości dla mieszkańców gminy Dobra mianowicie już pod koniec września w Długiej Wsi powstanie nowy chodnik.

W siedzibie Starostwa Powiatowego dokonano podpisania umowy z  przedstawicielem firmy -Roboty Drogowo – Budowlane BEDRÓG, która wygrała procedurę przetargową i będzie wykonawcą zadania. Wartość umowy wynosi 446.941,72zł.Inwestycja będzie możliwa do realizacji dzięki pomocy finansowej Gminy Dobra. Zakres robót będzie obejmował wykonanie budowy chodnika z kostki brukowej przy drodze powiatowej nr 4497P Przykona - Dobra w miejscowości Długa Wieś.

reklama

Wszystkich uczestników ruchu drogowego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i przepraszamy za możliwe utrudnienia.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zasiedlenie kuropatwą w gminie Dobra.

Zasiedlenie kuropatwą w gminie Dobra.

27 sierp.
Wideo: Konferencja PSL w ramach kampanii...

Wideo: Konferencja PSL w ramach kampanii...

24 czerw.
Zakończono budowę drogi Długa Wieś - Moczydła....

Zakończono budowę drogi Długa Wieś - Moczydła....

8 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama