niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

21°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Cisew: Świętowali uchwalenie Konstytucji oraz 100-lecie Niepodległości

Cisew: Świętowali uchwalenie Konstytucji oraz 100-lecie Niepodległości - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

Dnia 28 kwietnia 2018 r. na świetlicy wiejskiej w Cisewie odbyło się widowisko artystyczne z okazji Święta Konstytucji 3 maja związane zarazem z 100. Rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Było to pierwsze wydarzenie związane tego rodzaju w Gminie Turek.

28 kwietnia w Świetlicy Wiejskiej w Cisewie odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Zaproszeni goście, Rada Rodziców, rodzice i uczniowie przybyli na uroczystość, aby uczcić tak ważne dla nas wydarzenie. Uroczystość poprowadzili pani dyrektor Iwona Chrzęściewska i przewodniczący Rady Rodziców Tomasz Dróżdż. 
Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, w którym młodzież przedstawiła - słowem, gestem i piosenką – cenną lekcję historii. W przerwach między występami, panowie Łukasz Tralewski i Radosław Wawrzyniak (PLANETARIUM APOLLO) wyświetlili zebranym prezentacje multimedialne, które opowiadały o najważniejszych wydarzeniach w historii naszego kraju. Uroczystość zakończyła się degustacją pysznej grochówki. 

reklama

Dziękujemy Radzie Rodziców, uczniom, rodzicom i nauczycielom za obecność i pomoc w organizacji uroczystości” –z facebooka szkoły, autor p. Iwona Toda - Ogrodowczyk.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Ciąg dalszy sprawy Arkadiusza K. Odpowie za...

Ciąg dalszy sprawy Arkadiusza K. Odpowie za...

17-09-2020
Piłkarski turniej charytatywny

Piłkarski turniej charytatywny "Gramy dla Łukasza"....

15-09-2020
Mieszkaniec Cisewa odpowie za paserstwo. Grozi...

Mieszkaniec Cisewa odpowie za paserstwo. Grozi mu do...

04-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama