piątek 17 sierpnia 2018

Anity, Elizy, Mirona

reklama

Konkurs fotograficzny "Kadr na Powiat Turecki" już trwa

Konkurs fotograficzny
 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Technicznych w Turku serdecznie zaprasza młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną z terenu naszego powiatu do wzięcia udziału w kolejnej już edycji konkurs fotograficznego „KADR NA POWIAT TURECKI”

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „KADR NA POWIAT TURECKI”:

reklama

1.    Postanowienia ogólne:
2.    Konkurs fotograficzny „Kadr na powiat turecki” organizowany jest pod patronatem honorowym Starosty Tureckiego przez Dyrekcję i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku.
3.    Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi oraz szkół ponadgimnazjalnych powiatu tureckiego zainteresowanych fotografią.
4.    Przedmiotem konkursu jest wykonanie fotografii w wybranym miejscu powiatu tureckiego.

1.    Cel konkursu:
2.    Zachęcenie uczniów do aktywnego uprawiania fotograficznego hobby.
3.    Zwrócenie uwagi na atrakcyjność powiatu tureckiego.

·         Warunki uczestnictwa

reklama

1.    Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi oraz szkół ponadgimnazjalnych powiatu tureckiego.

2.    Do konkursu szkoły mogą zgłaszać dowolną ilość prac.

3.    Jeden uczeń może zgłosić tylko jedno zdjęcie.

4.    Fotografie mogą być przesyłane przez szkołę lub bezpośrednio przed samych autorów.

5.    Przedmiotem fotografii konkursowych mogą być portrety, krajobrazy, architektura, zabytki lub miejsca z powiatu tureckiego. W przypadku fotografii osób autor powinien posiadać zgodę osób widocznych na zdjęciu na publikację fotografii.

6.    Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie samodzielnie wykonane zdjęcia nienaruszające praw autorskich osób trzecich.

7.    Zdjęcia nie mogą być w żaden sposób edytowane w programach do obróbki grafiki (np. Adobe Photoshop, GIMP, paint.NET itp.)

8.    Prace biorące udział w niniejszym konkursie nie mogą być już nagradzane w innych konkursach organizowanych w przeszłości na żadnym szczeblu.

9.    Ocena zdjęć dokonywana będzie w oparciu o następujące kryteria: kreatywność, kadr, technika, ujęcie tematu, kompozycja zdjęcia.

10. Zdjęcia do konkursu należy przysyłać w formie elektronicznej w formacie JPEG jako załącznik na adres mailowy: konkurs@zst.net.pl

11. Nadsyłane zdjęcia muszą być opisane w wiadomości mailowej danymi: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, szkoła, telefon kontaktowy autora / opiekuna.

12. Nadsyłanie prac konkursowych do dnia 3 czerwca 2018 r. do godz. 23:59

13. Zgłoszenie zdjęcia do konkursu oznacza zgodę na jego publikowanie na stronie internetowej szkoły oraz na stronach internetowych mediów lokalnych, a także w formie wydruku na terenie ZST w Turku.

14. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie telefonicznie lub drogą e-mailową.

 

Konkurs fotograficzny

Podobne artykuły

Turek: Fotografuj i uczcij 100-lecie...

Turek: Fotografuj i uczcij 100-lecie niepodległości

30 lip.
Fotografujesz? Pokaż przyrodę powiatu i wygraj...

Fotografujesz? Pokaż przyrodę powiatu i wygraj nagrody

20-07-2017
Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny "Kadr na Powiat Turecki"

01-06-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama