poniedziałek 26 lipca 2021

Anny, Mirosławy, Joachima

18°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Gąsin: Wsiedli na rowery, by się integrować

Gąsin: Wsiedli na rowery, by się integrować  - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

Piękna, słoneczna pogoda niektórych rozleniwia, a innych skłania do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i „łapania” opalenizny. Zwolennikami ruchu są zdecydowanie mieszkańcy Gąsina w gminie Przykona, którzy wzięli udział w rajdzie rowerowym.

Wydarzenie odbyło się w sobotę 9 czerwca. Miłośnicy jazdy  na rowerze zgromadzili się około godz.18:00 nieopodal  świetlicy i placu rekreacyjnego w Gąsinie. Zjawili się tam najmłodsi, jak również nastolatkowie, a także dojrzali cykliści. Wszystkich przybyłych powitał radny i zarazem sołtys tejże miejscowości  oraz zastępca prezesa OSP Gąsin – Marcin Czaja, który nakreślił uczestnikom rajdu jego przebieg. Nieco później wszyscy wsiedli na rowery i wyruszyli w trasę, wiodącą przez Gąsin, Kaczki Średnie, Rogów itd.

Sobotni rajd rowerowy, zorganizowany przez społeczność sołectwa Gąsin, zakończyło wieczorne spotkanie integracyjne przy grillu.

AW    

Podobne artykuły

Tuliszków: Kolejny udany rajd rowerowy z cyklu...

Tuliszków: Kolejny udany rajd rowerowy z cyklu...

5 lip.
Foto:

Foto: "Rower mój nałóg" czyli rowerem po malowniczej...

26 czerw.
Pierwszy weekend wakacji a już jest w czym...

Pierwszy weekend wakacji a już jest w czym wybierać!...

25 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama