Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko.

niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Gąsin: Wsiedli na rowery, by się integrować

Gąsin: Wsiedli na rowery, by się integrować  - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

Piękna, słoneczna pogoda niektórych rozleniwia, a innych skłania do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i „łapania” opalenizny. Zwolennikami ruchu są zdecydowanie mieszkańcy Gąsina w gminie Przykona, którzy wzięli udział w rajdzie rowerowym.

Wydarzenie odbyło się w sobotę 9 czerwca. Miłośnicy jazdy  na rowerze zgromadzili się około godz.18:00 nieopodal  świetlicy i placu rekreacyjnego w Gąsinie. Zjawili się tam najmłodsi, jak również nastolatkowie, a także dojrzali cykliści. Wszystkich przybyłych powitał radny i zarazem sołtys tejże miejscowości  oraz zastępca prezesa OSP Gąsin – Marcin Czaja, który nakreślił uczestnikom rajdu jego przebieg. Nieco później wszyscy wsiedli na rowery i wyruszyli w trasę, wiodącą przez Gąsin, Kaczki Średnie, Rogów itd.

Sobotni rajd rowerowy, zorganizowany przez społeczność sołectwa Gąsin, zakończyło wieczorne spotkanie integracyjne przy grillu.

AW    

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Podobne artykuły

Szukali pyrki w polu, znaleźli w ognisku......

Szukali pyrki w polu, znaleźli w ognisku... "Święto...

21 wrz.
Niestraszny im deszcz! Rowerowa niedziela w Dobrej

Niestraszny im deszcz! Rowerowa niedziela w Dobrej

19 wrz.
Szukali jesieni i... grzybów. Niedzielny rajd...

Szukali jesieni i... grzybów. Niedzielny rajd...

19 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama