Koncert Charytatywny "Wszystko Uda Się" | MDK Turek | 23 września, 16:00

piątek 21 września 2018

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Gąsin: Wsiedli na rowery, by się integrować

Gąsin: Wsiedli na rowery, by się integrować  - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

Piękna, słoneczna pogoda niektórych rozleniwia, a innych skłania do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i „łapania” opalenizny. Zwolennikami ruchu są zdecydowanie mieszkańcy Gąsina w gminie Przykona, którzy wzięli udział w rajdzie rowerowym.

Wydarzenie odbyło się w sobotę 9 czerwca. Miłośnicy jazdy  na rowerze zgromadzili się około godz.18:00 nieopodal  świetlicy i placu rekreacyjnego w Gąsinie. Zjawili się tam najmłodsi, jak również nastolatkowie, a także dojrzali cykliści. Wszystkich przybyłych powitał radny i zarazem sołtys tejże miejscowości  oraz zastępca prezesa OSP Gąsin – Marcin Czaja, który nakreślił uczestnikom rajdu jego przebieg. Nieco później wszyscy wsiedli na rowery i wyruszyli w trasę, wiodącą przez Gąsin, Kaczki Średnie, Rogów itd.

Sobotni rajd rowerowy, zorganizowany przez społeczność sołectwa Gąsin, zakończyło wieczorne spotkanie integracyjne przy grillu.

AW    

Podobne artykuły

Turek:

Turek: "Sprawne Szprychy" już w niedzielę 9 września

4 wrz.
Kącik profilaktyki: Zabezpiecz swój jednoślad

Kącik profilaktyki: Zabezpiecz swój jednoślad

9 sierp.
Kawęczyn: Konno i na rowerach przemierzali gminę

Kawęczyn: Konno i na rowerach przemierzali gminę

20 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama