sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Cisew: Przedszkolaki też mają wakacje

Cisew: Przedszkolaki też mają wakacje
 

21 czerwca br. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i nauki szybko minęło i nadszedł czas wakacji.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli oczywiście rodzice.Na początku wystąpiły dzieci z grupy młodszej. Zaśpiewały piosenkę, wierszykiem pożegnały przedszkole oraz popisały się tańcem. Następnie rozpoczął się występ starszaków. Były wiersze, piosenka i polonez, który zachwycił wszystkich. Słychać było achy i ochy, i wielki aplauz na koniec.

reklama

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy, które wręczyła Pani Iwona Chrzęściewska dyrektor szkoły. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki, które ufundowała Rada Rodziców. Nagrodę specjalną w postaci vouchera podarunkowego za osiągnięcia sportowe otrzymał Cezary Kaźmierczak. Fundatorami nagrody są: Centrum Kreatywnego Rozwoju i Kantor Wymiany Walut- Izabeli Walczak. 

Kolejni absolwenci zerówki opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. 

Wszystkim Rodzicom bardzo dziękujemy za aktywny udział w różnorodnych formach współpracy. Każdy najmniejszy gest pomocy jest cennym darem dla wszystkich dzieci i rozwoju naszej szkoły.

Autor p. Iwona Toda - Ogrodowczyk

Podobne artykuły

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 zakończyli...

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 zakończyli naukę....

28 czerw.
Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej...

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w...

28 czerw.
Zakończenie roku szkolnego w Ośrodku Szkolno -...

Zakończenie roku szkolnego w Ośrodku Szkolno -...

27-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama