środa 22 maja 2019

Emila, Neleny, Romy

reklama

Siłownia plenerowa w Kowalach Księżych

Siłownia plenerowa w Kowalach Księżych
 

Gmina Turek w trosce o potrzeby mieszkańców sołectwa Kowale Księże zrealizowała inwestycję polegająca na budowie siłowni plenerowej, obejmującej montaż urządzeń siłowni plenerowej wraz z urządzeniami małej architektury. Teren ten, jest w obrębie Wiejskiego Centrum Lokalnej Aktywności uzupełniając kompleks rekreacyjno-sportowy, gdzie znajduje się plac zabaw, boisko sportowe o nawierzchni z trawy naturalnej, oraz dodatkowo planowana jest przebudowa istniejącego boiska z mączki ceglanej.

Środki własne Gminy oraz wsparcie zewnętrzne w formie dotacji celowej uzyskane dzięki pomocy Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi 2013 - 2020” w wysokości 15.000,00 zł pozwoliły na realizację inwestycji ważnej dla mieszkańców sołectwa.

reklama

Zrealizowane zadanie pozwoli na zaspokojenie potrzeb mieszkańców w zakresie tworzenia miejsc rekreacji oraz aktywnego wypoczynku poprawiając jakość życia w miejscu zamieszkania.

źródło: Urząd Gminy Turek / gmina.turek.pl

Siłownia plenerowa w Kowalach Księżych

Podobne artykuły

Bal Karnawałowy na 102!

Bal Karnawałowy na 102!

22 lt.
Kowale Księże: Na zawodach konnych powozili,...

Kowale Księże: Na zawodach konnych powozili, skakali...

06-08-2018
Kowale Księże: Zawody konne, dżygitówka i...

Kowale Księże: Zawody konne, dżygitówka i...

25-07-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama