niedziela 01 sierpnia 2021

Jarosława, Justyny, Nadziei

18°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Przedszkolacy z Brudzewa w schronisku

Przedszkolacy z Brudzewa w schronisku
 

W listopadzie grupa starszaków z Gminnego Przedszkola w Brudzewie jako przedstawiciele naszego przedszkola, pojechała do schroniska dla zwierząt w Turku. Celem wizyty było przekazanie karmy, którą dzieci systematycznie przynosiły do przedszkola.

Dzięki przedszkolakom udało sie zebrać wiele potrzebnych rzeczy dla zwierząt ze schroniska. Przekazano wiele kilogramów karmy dla zwierząt.

reklama

Po terenie schroniska oprowadzili jego pracownicy, pokazując w jakich warunkach żyją zwierzęta. Opowiedzieli o zasadach funkcjonowania schroniska. W schronisku obecnie przebywa 88 psów i 2 koty, z których każdy ma swoją- najczęściej smutną historię.

Dzieci z zainteresowaniem oglądały wszystkie zwierzęta, jednak najbardziej ucieszyły się, kiedy mogły je pogłaskać. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka akcja i będziemy mogli co rok wspomagać zwierzęta w miarę naszych możliwości.

Akcja ta doszła do skutku dzięki wrażliwości dzieci i ich rodziców, dlatego wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Dzień Patrona w Przedszkolu Samorządowym Nr 8

Dzień Patrona w Przedszkolu Samorządowym Nr 8

11 czerw.
Maj miesiącem książki w Przedszkolu...

Maj miesiącem książki w Przedszkolu Samorządowym Nr...

17 maj.
Przedszkole Samorządowe nr 6 w Turku ogłasza II...

Przedszkole Samorządowe nr 6 w Turku ogłasza II etap...

26 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama