czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Głosuj na Łukasza w plebiscycie Fotograf Amator Roku

Głosuj na Łukasza w plebiscycie Fotograf Amator Roku - foto: Łukasz Tokarski
foto: Łukasz Tokarski 

Łukasz Tokarski to fotografik-amator, samouk. Podjął on wyzwanie konfrontacji swojego talentu i dotychczasowej pracy na arenie wojewódzkiej w organizowanym przez Głos Wielkopolski Plebiscycie na Fotografa Amatora Województwa Wielkopolskiego. Ta próba, jak na razie, idzie po myśli Łukasza, ponieważ prowadzi w okręgu Turek-Koło, i ma największe szanse na wygraną. Aby tak się stało, każdy głos się liczy, więc zachęcamy do głosowania. Głosowanie trwa do 3 stycznia 2019 r.

Łukasz Tokarski fotografią zajmuje się od 4 lat. Jak sam mówi, w swojej pasji fotografowania stara się uchwycić emocje, dynamikę oraz grę ze światłem.

reklama

Swoją przygodę zaczął z pierwszym aparatem Nikon D5300. „Później z czasem nabrałem wiedzy na temat fotografii, jestem samoukiem sam do wszystkiego dochodzę metodą prób i błędów. Na chwile obecną nie mam żadnych sukcesów na arenie ogólnopolskiej” - mówi o sobie. Aktualnie Łukasz fotografuje Nikonem D7200. Nie ma sprecyzowanych tematów swojej pasji lubi zdjęcia landscape, sesje indywidualne i "malowanie światłem" na długich czasach. Małą kolekcję zdjęć Łukasza znajdziecie poniżej w dolnej części informacji.

Zagłosowoać na Łukasza można na dwa sposoby:
Wysyłając SMS na numer 72355 o treści WMF.395 
(Koszt 2,46 zł z VAT)
lub klikając w głosowaniu na stronie (także płatne):
 https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/lukasz-tokarski%2C397203/

Plebiscyt Głosu Wielkopolskiego ma charakter otwarty. Kandydatami w plebiscycie mogą być fotografowie zawodowi świadczący usługi oraz fotografowie amatorzy zamieszkali na terenie województwa Wielkopolskiego. Plebiscyt zostął podzielony na 19 okręgów. Okręgiem, w którym kandydują fotograficy z naszego powiatu, jest okręg Turek-Koło. Zwycięzca plebiscytu otrzyma dyplom potwierdzający zdobycie tytułu, voucher o wartości 2000 złotych na zakup sprzętu fotograficznego oraz publikację wybranego zdjęcia na okładce dodatku do Głosu Wielkopolskiego "Mistrzowie Fotografii".

W Plebiscycie na Fotografa Amatora z naszego powiatu biorą udział jeszcze trzy osoby:

reklama
  • Weronika Wojdak z Władysławowa
  • Jakub Kozłowski z Turku
  • Marcin Jacuszczak z Rogowa

Zapraszamy do wspierania naszych lokalnych Fotografików Amatorów!

MS

Podobne artykuły

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

25 czerw.
Oko w oko z wilkiem w turkowskich lasach.

Oko w oko z wilkiem w turkowskich lasach.

1 maj.
Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

20 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama