niedziela 05 lipca 2020

Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

reklama

Pierwsza w regionie samoobsługowa stacja napraw rowerów

Pierwsza w regionie samoobsługowa stacja napraw rowerów - foto: malanow.pl
foto: malanow.pl 

W Malanowie pojawiło się nowe urządzenie. To samoobsługowa stacja naprawy rowerów, która stanęła przy Hali Sportowej w Malanowie. Jest to urządzenie służące głównie cyklistom do wykonywania drobnych napraw rowerów. Korzystać z niej będą mogli również właściciele wózków dziecięcych, a nawet wózków inwalidzkich. 

Samoobsługowa stacja wyposażona jest w wieszak do rowerów, pompkę z uniwersalną końcówką i ciśnieniomierzem oraz w podstawowe narzędzia służące do bieżących napraw. Ze stacji skorzystać mogą wszyscy, nawet ci, którzy nie znają się na majsterkowaniu. A możliwe jest to dzięki instrukcji obsługi, która dostępna jest po zeskanowaniu QRCode umieszczonego na obudowie stacji (QRCode zamieszczmy także poniżej).

reklama

Montaż urządzenia był możliwy dzięki nagrodzie finansowej jaką malanowski samorząd otrzymał z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”. Zgłoszona przez Gminę Malanów akcja „100 Bartusiów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości” zyskała uznanie w oczach kapituły konkursu, czego efektem było przyznanie nagrody finansowej, którą mogliśmy przeznaczyć na cel związany z ochroną środowiska.

źródło: malanow.pl

Podobne artykuły

Widziałeś, rozpoznajesz złodzieja? Powiadom...

Widziałeś, rozpoznajesz złodzieja? Powiadom Policję

09-08-2019
Piekary: Stracił życie prowadząc rower....

Piekary: Stracił życie prowadząc rower. Potrąciła go...

23-08-2018
Czyj to rower? Jednoślad pozostał przy ILO, a...

Czyj to rower? Jednoślad pozostał przy ILO, a...

07-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama