sobota 24 lipca 2021

Kingi, Krystyna, Michaliny

17°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Pierwsza w regionie samoobsługowa stacja napraw rowerów

Pierwsza w regionie samoobsługowa stacja napraw rowerów - foto: malanow.pl
foto: malanow.pl 

W Malanowie pojawiło się nowe urządzenie. To samoobsługowa stacja naprawy rowerów, która stanęła przy Hali Sportowej w Malanowie. Jest to urządzenie służące głównie cyklistom do wykonywania drobnych napraw rowerów. Korzystać z niej będą mogli również właściciele wózków dziecięcych, a nawet wózków inwalidzkich. 

Samoobsługowa stacja wyposażona jest w wieszak do rowerów, pompkę z uniwersalną końcówką i ciśnieniomierzem oraz w podstawowe narzędzia służące do bieżących napraw. Ze stacji skorzystać mogą wszyscy, nawet ci, którzy nie znają się na majsterkowaniu. A możliwe jest to dzięki instrukcji obsługi, która dostępna jest po zeskanowaniu QRCode umieszczonego na obudowie stacji (QRCode zamieszczmy także poniżej).

reklama

Montaż urządzenia był możliwy dzięki nagrodzie finansowej jaką malanowski samorząd otrzymał z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”. Zgłoszona przez Gminę Malanów akcja „100 Bartusiów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości” zyskała uznanie w oczach kapituły konkursu, czego efektem było przyznanie nagrody finansowej, którą mogliśmy przeznaczyć na cel związany z ochroną środowiska.

źródło: malanow.pl

Podobne artykuły

Rajd rowerowy w gminie Tuliszków

Rajd rowerowy w gminie Tuliszków "Kilka sołectw -...

15 czerw.
Co ile km wymiana rozrządu?

Co ile km wymiana rozrządu?

12 czerw.
Wideo: Desperacki rajd po życie córki. Pokona...

Wideo: Desperacki rajd po życie córki. Pokona 400...

11 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama