czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

17°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Boys oraz Sylwia Grzeszczak już w czerwcu. Zapraszamy na Dni Tuliszkowa 2019

Boys oraz Sylwia Grzeszczak już w czerwcu. Zapraszamy na Dni Tuliszkowa 2019
 

Gmina i Miasto Tuliszków oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na Dni Tuliszkowa, które odbędą się w weekend 15 i 16 czerwca.

Podobnie jak w latach poprzednich, także w tym roku na stadionie przy szkole podstawowej nie zabraknie atrakcji. Organizatorzy tak jak w poprzednich latach zadbali o to żeby repertuar muzyczny był zróżnicowany. Oprócz dwóch głównych  wykonawców na scenie pojawią sie lokalni artyści. Z całą pewnościa poza atrakcjami muzycznymi pojawią się stoiska gastronomiczne oraz wesołe miasteczko.

reklama

Na zakończenie sobotniej imprezy na scenie wystąpi Boys. Geneza zespołu założonego w 1991 roku, to książkowy przykład, jak inwencja twórcza żądnej przygód paczki młodych ludzi może wyjść naprzeciw nastrojom i oczekiwaniom ówczesnego polskiego rynku z początków lat dziewięćdziesiąt,tych. Cel jego członków był przejrzysty w swej wymowie, po prostu grali dla ludzi. Wokalista Marcin Miller szybko zyskał sympatię publiczności, co przełożyło się na niewątpliwy sukces Boysów. Grypa na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień, jak choćby sześć platynowych płyt i dwie złote. W tym momencie są klasyką muzyki discopolo. Wydaje się, iż ich przepisem na zawodowy sukces jest motto systematycznie powtarzane przez Millera: „Gramy dla ludzi od 5 do 105 roku życia“.

Na zakończenie Dni Tuliszkowa wystąpi Sylwia Grzeszczak. Wokalistka wydała dotychczas cztery albumy studyjne: „Ona i on” z Liberem, oraz trzy solowe: „Sen o przyszłości”, „Komponując siebie” oraz „Tamta dziewczyna”. Drugi i trzeci album uzyskał status potrójnie platynowej płyty oraz zajęły kolejno 1 i 2 miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce. Ostatni - podwójnie platynowej płyty. Większość wydanych przez piosenkarkę singli stało się przebojami, m.in. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony”, „Księżniczka” oraz „Tamta dziewczyna”, które zajęły pierwsze miejsce na liście AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

reklama

Podobne artykuły

Dni Tuliszkowa: Jadło od sołectw, atrakcje dla...

Dni Tuliszkowa: Jadło od sołectw, atrakcje dla...

16-06-2019
Dni Tuliszkowa 2019 oraz wiele innych ciekawych...

Dni Tuliszkowa 2019 oraz wiele innych ciekawych...

14-06-2019
Dni Tuliszkowa: Jadło od sołectw, disco od...

Dni Tuliszkowa: Jadło od sołectw, disco od Łobuzów,...

03-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama