sobota 19 października 2019

Michaliny, Michała, Piotra

reklama
Wzorek

Wideo: Konferencja posła Ryszarda Bartosika związana ze startem w Euro Wyborach

Wideo: Konferencja posła Ryszarda Bartosika związana ze startem w Euro Wyborach
 

Poseł Bartosik podczas wczorajszej konferencji prasowej potwierdził informację dotyczące jego miejsca na wielkopolskiej liście PiS-u do europlarlamentu. Podobnie, jak przed czterema laty do Sejmu, także w nadchodzących wyborach wystartuje z numerem piątym.

Poza Bartosikiem na liście Prawa i Sprawieliwości w naszym województwie z numerem pierwszym znajduje się wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Zdzisław Krasnodębski, druga na liście znalazła się Andżelika Możdzanowska, z numerem trzecim Joanna Lichocka, z „czwórką” Szymon Szynkowski vel Sęk, na piątym miejscu Ryszard Bartosik. „ W ten sposób rozpoczynamy kampanię wyborczą, rozpoczynają się spotkania w całym województwie, gościli będą u nas wszystkie osoby z listy. Wszystko na to wskazuję, że tym razem mamy szansę na dwa mandaty i o nie będziemy walczyć”. Wybory do euro parlamentu odbędą się 26 maja.

reklama

Podobne artykuły

Wideo: Poseł Bartosik dziękuje za głosy i...

Wideo: Poseł Bartosik dziękuje za głosy i deklaruje...

14 paźd.
Bartosik ponownie z mandatem posła. Zobacz jak...

Bartosik ponownie z mandatem posła. Zobacz jak...

14 paźd.
Wideo: Poseł Bartosik podsumował kampanię...

Wideo: Poseł Bartosik podsumował kampanię wyborczą i...

11 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama