czwartek 23 maja 2019

Leoncjusza, Michała, Renaty

reklama

Dyrektor SP ZOZ w Turku powołany. Krzysztof Sobczak oficjalnie dyrektorem Szpitala

Dyrektor SP ZOZ w Turku powołany. Krzysztof Sobczak oficjalnie dyrektorem Szpitala
 

W wyniku przeprowadzonego w dniu 19 marca 2019 r. postępowania konkursowego spośród 3 kandydatów, komisja konkursowa bezwzględną większością głosów wyłoniła kandydata na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Turku w osobie Pana Krzysztofa Sobczaka.

Zarząd Powiatu Tureckiego na podstawie uchwały Nr 115/2019z dnia03.04.2019 r. roku, podjął decyzję o nawiązaniu z Panem Krzysztofem Sobczakiem z dniem 04.04.2019 r. stosunku pracy na stanowisku Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnejw Turku.

reklama

Krzysztof Sobczak jest 55-letnim turkowianinem, Radnym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Swoje doświadczenie poszerzał w MZWiK sp. z o.o. w Kole na stanowisku Prezesa Zarządu. Zasiadał w organach nadzorczych spółek kapitałowych. Ponad 30 lat przepracował w KWB „Adamów” SA, gdzie był między innymi Prezesem Zarządu. Przez kilkanaście lat Przewodniczący NSZZ „Solidarność” w KWB „Adamów”. Pełnił wiele funkcji w strukturach regionalnych i branżowych NSZZ „Solidarność”. Przewodniczył Radzie Ławniczej przy Sądzie Rejonowym w Turku. Był również Prezesem Miejskiego Klubu Sportowego „Tur” Turek. 

źródło: Starostwo Powiatowe w Turku

Podobne artykuły

"Maj w Krainie lodu" czyli X Międzyośrodkowa...

20 maj.
IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu już za nami

IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu już za nami

17 maj.
Policjanci z Turku najlepsi. Konkurs policyjny...

Policjanci z Turku najlepsi. Konkurs policyjny...

11 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama