środa 18 września 2019

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama
Wzorek

VIII Zjazd Gminnego Koła Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów w Kawęczynie. Wybrano nowego przewodniczącego

VIII Zjazd Gminnego Koła Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów w Kawęczynie. Wybrano nowego przewodniczącego
 

W ubiegłą sobotę 5 kwietnia w Żdżarach po raz ósmy odbyły się obrady Zjazdu Gminnego Koła Wielkopolskiego Sołtysów w Kawęczynie. W trakcie spotkania ustalono między innymi nowego przewodniczącego rady oraz członków zarządu.

Spotkanie podzielone zostało na kilka kluczowych punktów. Pierwszym z nich było sprawozdanie z działalności koła za lata 2015-2019, które zostało przedstawione przez przewodniczącego Sylwestra Kasprzaka. Następnie nastąpiło podsumowanie kampanii sprawozdawczo – wyborczej w sołectwach gminy Kawęczyn, które zaprezentował Wójt Gminy Kawęczyn – Jan Andrzej Nowak, wręczono także sołtysom podziękowania oraz upominki.Ważną częścią obrad było, również wystąpienie Prezesa Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów Ireneusza Niewiarowskiego.

reklama

Odbyły się także wybory władz Gminnego Koła w Kawęczynie. Przewodniczącym został ponownie Sylwester Kasprzak,a w zarządzie znaleźli się Ryszard Jaśkiewicz, Tadeusz Duszyński Józef Frątczak, Małgorzata Skurczak-Szymańska, i Edward Tobijas. Ostatnim punktem spotkania było wybranie delegatów na Zjazd Wielkopolski Stowarzyszenia Sołtysów, który odbędzie się 24 kwietnia w Kowalach Księżych, oraz ustalono przedstawiciela do Rady Wielkopolkisego Stowarzyszenia Sołtysów, którym został Sylwestrzak Kasprzak.


Źródło: UG Kawęczyn

 

Podobne artykuły

Tupcio Chrupcio już w niedzielę.

Tupcio Chrupcio już w niedzielę.

z dzisiaj
Spotkaj się z Rafałem Witkiem w miejskiej...

Spotkaj się z Rafałem Witkiem w miejskiej bibliotece

6 czerw.
Spotkanie z mieszkańcami w sprawie nowych...

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie nowych "uchwał...

5 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama