środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Kaczki Średnie: III Ekstremalny Bieg już 24 maja. Pogoń Kaczora i Ty!

Kaczki Średnie: III Ekstremalny Bieg już 24 maja. Pogoń Kaczora i Ty!
 

Ekstremalnie atrakcyjny, znacznie rozszerzający granice wytrzymałości, sprawdzający siłę i charaktery, gwarantujący uśmiech na mecie każdemu uczestnikowi - mowa tu o pierwszej edycji "Pogoni Kaczora". Przed nami III odsłona tej imprezy. Zapisy już trwają!

"Pogoń Kaczora" to wydarzenie o charakterze rekreacyjno-sportowym, a jego celem jest propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia, promocja ZSR CKP Kaczki Średnie oraz jej historii, a także promocja Powiatu Tureckiego. Impreza ma charakter otwarty tzn. uczestniczyć w niej mogą osoby pełnoletnie jak i młodzież niepełnoletnia (amatorzy i osoby zrzeszone w klubach sportowych).

reklama

Zmagania w dniu 24 maja rozpoczną się o godz. 11:30. Start konkurencji biegowych szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zaplanowano na godz.12:00, a otwarcie biegu głównego na dystansie 6000m na godz. 18:00. Na trasie biegu do dyspozycji zawodników są podręczne apteczki z podstawowym zestawem pomocy medycznej (plastry, jałowe opatrunki, bandaże elastyczne, glukoza, lód w sprayu, itp.). Na mecie biegu obecny będzie ratownik medyczny/pielęgniarka. Ewentualne wezwanie pomocy medycznej będzie możliwe po zgłoszeniu wolontariuszom obecnym na trasie.

Zapisy na III Ekstremalny Bieg "Pogoń Kaczora" trwają tutaj:
https://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/884/pogon-kaczora-iii-ekstremalny-bieg-w-kaczkach-srednich.html

Jakie emocje towarzyszyły nam w zeszłym roku? Przypomnijmy je sobie. Ten materiał wideo to dowód na to, że warto wziąć udział w III edycji Ekstremalnego Biegu "Pogoń Kaczora" w ZSR CKP Kaczki Średnie.

reklama

 

Podobne artykuły

ZSR CKP. Wielkopolska Sieć Młodych Rolników -...

ZSR CKP. Wielkopolska Sieć Młodych Rolników -...

13 wrz.
Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła...

Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła nowy...

1 wrz.
Biegli, czołgali się i przeprawiali przez...

Biegli, czołgali się i przeprawiali przez mokradła...

8 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama