niedziela 19 stycznia 2020

Erwiny, Henryka, Mariusza

reklama

ZSR - najlepsza szkoła w JUNKERS SZKOLI

ZSR - najlepsza szkoła w JUNKERS SZKOLI
 

24 maja w siedzibie głównej firmy Robert Bosch Sp. z.o.o. w Warszawie odbyła się V Gala Finałowa dla najlepszych uczestników programu Junkers Szkoli. Była ona szczególna dla uczniów z Kaczek Średnich, ponieważ na prawie 30 szkół biorących udział w programie w klasyfikacji generalnej szkół zostali sklasyfikowani jako najlepsza szkoła.

Nagrodą w tegorocznej edycji jest kocioł kondensacyjny Junkers Cerapur Compact. Wyróżnienie indywidualne zostało przyznane Sebastianowi Puckowi - uczniowi klasy III TuiSEO. Jest to efekt ogromnej pracy młodzieży, ale też i to, że mają możliwość kształcenia się w nowopowstałej w ZSR CKP w Kaczkach Średnich najnowocześniejszej pracowni termotechniki w rejonie. Wyposażona ona jest w takie urządzenia, jak chociażby kotły kondensacyjne, pompy ciepła, klimatyzatory, centrale wentylacyjne, instalacje PV oraz kolektory słoneczne produkcji firmy Bosch i Bosch Junkers.

reklama

Podczas zajęć w ramach projektu, uczniowie klas technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej mają możliwość zdobycia wiedzy dotyczącej funkcjonowania urządzeń grzewczych oraz poznania nowoczesnych technologii wykorzystywanych w tych urządzeniach.

Wszystko za sprawą ścisłej współpracy dyrektora ZSR p. Krzysztofa Świerka i Robert Bosch Sp. z o.o. oraz zaangażowania nauczycieli: p. Sylwestra Ambroziaka i p. Łukasza Szymańskiego.

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Elżbieta Karwacka wybrana kandydatem na...

Elżbieta Karwacka wybrana kandydatem na dyrektora...

16 st.
Elżbieta Karwacka nowym dyrektorem ZSR w...

Elżbieta Karwacka nowym dyrektorem ZSR w Kaczkach...

16 st.
Awans ZST oraz ZSR i spadek Liceum....

Awans ZST oraz ZSR i spadek Liceum. "Perspektywy"...

10 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama