środa 30 listopada 2022

Andrzeja, Maury, Ondraszka

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

ZSR - najlepsza szkoła w JUNKERS SZKOLI

ZSR - najlepsza szkoła w JUNKERS SZKOLI
 

24 maja w siedzibie głównej firmy Robert Bosch Sp. z.o.o. w Warszawie odbyła się V Gala Finałowa dla najlepszych uczestników programu Junkers Szkoli. Była ona szczególna dla uczniów z Kaczek Średnich, ponieważ na prawie 30 szkół biorących udział w programie w klasyfikacji generalnej szkół zostali sklasyfikowani jako najlepsza szkoła.

Nagrodą w tegorocznej edycji jest kocioł kondensacyjny Junkers Cerapur Compact. Wyróżnienie indywidualne zostało przyznane Sebastianowi Puckowi - uczniowi klasy III TuiSEO. Jest to efekt ogromnej pracy młodzieży, ale też i to, że mają możliwość kształcenia się w nowopowstałej w ZSR CKP w Kaczkach Średnich najnowocześniejszej pracowni termotechniki w rejonie. Wyposażona ona jest w takie urządzenia, jak chociażby kotły kondensacyjne, pompy ciepła, klimatyzatory, centrale wentylacyjne, instalacje PV oraz kolektory słoneczne produkcji firmy Bosch i Bosch Junkers.

reklama

Podczas zajęć w ramach projektu, uczniowie klas technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej mają możliwość zdobycia wiedzy dotyczącej funkcjonowania urządzeń grzewczych oraz poznania nowoczesnych technologii wykorzystywanych w tych urządzeniach.

Wszystko za sprawą ścisłej współpracy dyrektora ZSR p. Krzysztofa Świerka i Robert Bosch Sp. z o.o. oraz zaangażowania nauczycieli: p. Sylwestra Ambroziaka i p. Łukasza Szymańskiego.

Materiał nadesłany

2
3
4
5
6

Podobne artykuły

Będą miasteczka rowerowe i symulatory do jazdy...

Będą miasteczka rowerowe i symulatory do jazdy...

z dzisiaj
Chcą oddychać czystym powietrzem! Samorząd...

Chcą oddychać czystym powietrzem! Samorząd...

28 list.
Rusza konkurs na

Rusza konkurs na "Gwiazdę Roku 2022". Może to...

26 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama